AMAZFIT Pace 2/2s - розумний годинник який ми заслужили

AMAZFIT Pace 2

Партнер Xiaomi, компанія Huami випустила сьогодні новий розумний годинник AMAZFIT Pace 2 (та Pace 2S). Новинка отримала корпус з 316L стали і кевлара, а також прийшла на зміну оригінальному годиннику AMAZFIT Pace (якому вже близько 16 місяців). Також на бічній грані є три фізичні клавіші, замість однієї, як у першому поколінні.

AMAZFIT Pace 2

Серед головних фішок новинки – підтримка використання в басейні (занурення на глибину до 50 метрів). Перша версія, для порівняння, не мала гідного захисту від вологи. А ще, вони вимірюють показник VO2 Max. Цей параметр показує, який максимальний об'єм кисню (в мілілітрах) на кілограм ваги, ви можете засвоїти за хвилину при максимальній фізичній активності.

AMAZFIT Pace 2

Інші функції такі ж самі: датчик пульсу, підрахунок кроків, маршрут на карті по GPS та інші фізичні активності. Що стосується автономності, годинник працює 5 днів від одного заряду батареї. Якщо ви будете використовувати його з активним модулем GPS, годинник протримається 35 годин. У продажу буде дві версії: звичайна AMAZFIT Pace 2 за 150 доларів і преміум версія AMAZFIT Pace 2 Premium за $ 225 з шкіряним ремінцем.

AMAZFIT Pace 2AMAZFIT Pace 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.