4 продукти Xiaomi для комфортних мандрiвок

Тут ми маємо кілька девайсів, які допоможуть вам у мандрiвках.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase

 

Одне з найважливіших нововведень у RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase – це колеса з кутом оберту 360 градусів та штучним еластичним каучуком, екологічно чистим та нетоксичним. Колеса дуже гнучкі, та дуже рухливі: навіть легкий вітерець може змусити колеса рухатися. Крім того, валіза їде зовсiм легко та безшумно.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase

Ще одне нововведення – це дизайн. Замість популярної паралельної пазової структури корпусу, валіза має велику дзеркальноподібную поверхню з лише кількома горизонтальними смугастими ребрами. Це означає, що завдяки меншим ребрам, які поєднують корпус, RunMi довелося використати більш міцний та еластичний матеріал. Незважаючи на те, що компанiя була новим гравцем на ринку валіз, виробник невтомно досліджував та знаходив новi способи інновації, як і при розробці Mi-смартфонів. У RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase використовується алюміній від Alcoa – провідного постачальника алюмінію у світі. Цей матерiал забезпечує стійкість до ударiв та зберігає свiй колір протягом тривалого часу. Xiaomi були першими, хто використав такий алюмiнiй у валiзах, і тепер Samsonite і Tumi також використовують цей самий матеріал.

Акумулятор Mi Power Bank

Акумулятор Mi Power Bank

За нашими статистичними даними, станом на 30 вересня 2016 року, за останні три роки Xiaomi продала у свiтi більше 55 мільйонів акумуляторiв. Смартфони є тим способом, через який ми під'єднуємося до мобiльного світу. Під час подорожей, акумулятор телефону швидко розряджається i це справжня проблема. Мі Power Bank забезпечить довшу роботу вашого телефона, вiн поставляється в трьох розмірах: звичайний на 10000 мАг, тонкий на 5000 мАг і нещодавно випущений акумулятор на 20000 мАг. Під час подорожей ми рекомендуємо вам акумулятор на 10000 мАг, тому що він легко вписується у будь-яку сумку або рюкзак. Батарея на 10000 мАг дозволяє зарядити ваш Mi-смартфон (3000 мАг) два рази, круто, правда?

Подушка Neck pillow 8H U1

Подушка Neck pillow 8H U1

Подушка Neck pillow 8H U1 Gray – це якicнi матеріали (включаючи натуральний латекс), якi надають їй дихаючу та пружну форму. Подушка Neck pillow 8H U1 може використовуватися як для шиї, так i для талії, забезпечуючи комфорт в будь-якому положеннi пiд час мандрiвки. Подушка випускається у сірому кольорi та легко помiститься у вашому багажi.

Поляризовані сонцезахисні окуляри Turok Steinhardt Sunglasses

Окуляри Turok Steinhardt Sunglasses

Завдяки своєму класичному стилю, поляризовані сонячні окуляри TS є необхідністю під час подорожі до сонячних країн. А завдяки 20 мкм покриттю високотехнологічним матеріалом, лiнзи можуть автоматично відновлювати незначні подряпини за дві секунди при температурi в межах 73-77 градусів Фаренгейта та за 30 секунд при температурах нижче 32 градусів за Фаренгейтом. Скло у TS складається з шести шарів, що поглинають 99% ультрафіолетових променів та захищають окуляри від дiї вологи та повітря. У продажi є чоловiчi та жiночi моделi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.