28 червня Xiaomi представить новий продукт пiд брендом Mi

На краудфандінговій платформі MIJIA відбувається безліч анонсів. У тому числі – від компаній партнерів Xiaomi. Повідомляється, що 28 червня в Пекіні відбудеться презентація нового продукту, як очікується, він вийде під брендом Mi.

Передбачається, що публіці покажуть пристрій для розумного будинку, з огляду на рекламні тізери, мова йде про світлове обладнання. Ймовірно, не обійдеться без IOT (Інтернету речей) – головної «фішки» лінійки Mi Home.

Яскравим прикладом підходу є рисоварка Mi IH Rice Cooker. Вона з’явилася деякий час назад і запропонувала дистанційне керування через смартфон, досить було встановити додаток-компаньйон. Крім того, апарат радував простим, але привабливим дизайном з елементами з нержавіючої сталі, а також інтерактивною світлодіодною панеллю (для відображення інформації при використанні). Який буде наступний продукт Xiaomi, ми точно зможемо сказати 28 червня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.