1More визнані кращим брендом аудіотехніки в Китаї за минулий рік

Днями в Шанхаї відбулася конференція, яку організував департамент портативних апудіосистем Китайської Ассоціацїї аудіоіндустрії. На ній підбивали підсумки минулого року і визначали найкращих виробників аудіотехніки. 

Не дивно, що серед лідерів опинилась досить молода, але амбіційна компанія 1More, яка існує на ринку лише 3 роки, але за цей час вже стала інтернаціональною і отримала популярність продукції в усьому світі.

Якісні і недорогі навушники і гарнітури, що виробляє 1More, вже стали звичним аксесуаром та робочим інструментом для багатьох аудіофілів.

Тому визнання компанії брендом номер 1 у Китаї – цілком справедливе.

Компанія 1More була заснована три роки тому екс-топ-менеджерами відомого техногіганта Foxconn. Стартом для успішного бізнеса для компанії стала інвестиція від Xiaomi. 1More досі залишається одним з старіших і активніших брендів екосистеми MiJia.

Для розробки своїх навушників компанія залучала відомих спеціалістів, зокрема, володаря Греммі звукоінженера Луку Біньярді. 

Продукція 1More відрізняється якісним звуком, щог може задовольнити будь-яікого користувача – від звичайного підлітка до досвідченого аудіофіла. 

Моделі навушників 1More дуже часто отримують престижні міжнародні нагороди в галузі дизайну та якості звуку. 

Продукцію 1More можна купити в Україні у офіційного представника компанії в мережі магазинів екосистеми Розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.