1More продовжує підкорювати світові ринки

Ми вже писали про те, що виробник якісних навушників 1More успішно закріпився на американському континенті. Тепер погляди менеджмента члена екосистеми Розумного дому направлені на найпривабливіший з ринкв, що розвиваються – індійський. 

Потенціал цього маркету майже безмежний, враховуючи зростання добробуту півторамільядрного населення однієї з найбільших країн світу. 

Нещодавно там відбулася конференція Індійської асоціації ритейлерів мобільних пристроїв (Aimra) – головної організації, що регулює продажі портативної електроніки в регіоні. 

На цій конференції було широко презентовано продукцію 1More: якісні навушники і гарнітури, що отримали багато нагород за дизайн і якість звуку. 

Це безперечно, великий крок для компанії, яка існує лише чотири роки. Тепер очікуємо індійські версії навушників 1More.

Нагадаємо, що в Україні є офіційний дистриб'ютор продукції 1More – компанія NIS. Купити офіційну продукцію 1More в Україні можна онлайн у магазині Розумного дому, або у його філіях у різних містах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.