100 магазинів Mi Home відкрила Xiaomi у 2017 році

Компанію Xiaomi у Китаї називають королем Інтернет-продажів телефонів. Але якщо враховувати всі канали продажів (не тільки онлайн), виробники OPPO і Vivo навіть випередили Xiaomi, так як продають свою техніку як через онлайн так і через оффлайн канали. Це спонукало компанію відкрити магазини в Китаї, які називаються Mi Home Store.

Xiaomi в минулому році повідомила, що планує до 2020 року відкрити 1000 магазинів Mi в декількох містах Китаю. Щоб досягти цієї мети, генеральний директор компанії Лей Цзюнь натякнув на початку цього року, що у цьому році компанія відкриє більше 200 роздрібних магазинів. В даний час Xiaomi має 100 оффлайн магазинів.
В даний час магазини Mi Home розташовані в таких великих містах, як Пекін, Гуанчжоу, Шеньчжень, Нанкін, Ченду, Ханчжоу, Ухань, Чжуцзи, Чженчжоу, Чанша, Усі, Дунгуань, Цзинань, Далянь, Сяминь, Циндао, Шеньян та інших. Крім продажів, магазини обслуговують потреби клієнтів після продажу, а також займаються реалізацією аксесуарів і послуг технічної підтримки. Крім смартфонів, Mi Home Store також продає інші розумні гаджети з екосистеми MIJIA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.