Зволожувач і ароматизатор Viomi прикрасить вашу зиму ароматами літа

Хочете завжди мати вдома приємну атмосферу, яка буде сприяти красі шкіри, гарному настрою та здоров'ю? Зверніть увагу на новий товар екосистеми Mijia – зволожувач повітря Viomi з функцією ароматерапії, який нещодавно з'явився на краудфантинговій платформі.

Взимку через низьку вологість наша шкіра пересихає і лущитися, і це відбувається навіть вдома, де працюють системи опалення. Влітку теж не краще. Проблеми з вологістю повітря найчастіше трапляються в великих містах, де важко уявити себе життя без кондиціонерів, а вони, як відомо, сильно висушують повітря. Є кілька засобів боротьби із зайвою сухістю повітря в будинках та квартирах, але гарантуємо, що найприємніший з них – це використання зволожувача повітря з функцією ароматерапії Viomi екосистеми Mijia.

зволожувач повітря Viomi

Зволожувач зроблений з приємного на дотик світлого пластика і завдяки грушоподібній формі легко і приємно лягає у руки, зручний для перенесення. На передній панелі розміщені кілька кнопок з піктограмами, значення яких інтуїтивно зрозуміло будь-якій людині. Також на панелі управління присутні лампочки, які допомагають точно визначити, який саме режим встановлений.

зволожувач повітря Viomi

Зволоження відбувається шляхом утворення в апараті молекул водяної пари, які розповсюджуються у повітрі, проходять не тільки по приміщенню від підлоги до стелі, але проникають в шкіру, заспокоюючи тіло та розум.

Фанати Xiaomi, яки вже спробували новинку, вважають за краще розміщувати зволожувач Viomi біля ліжка і вмикати його вночі або під час денного сну.

зволожувач повітря Viomi

Звернемо увагу, у верхній та середній частині зволожувача є світлодіоди, які дають м'яке світло декількох відтінків, Тільки уявіть собі, як світло підсвічує хмарку пари, що піднімається зі зволожувача та створює дивне відчуття затишку та магії. Такого нічника потрібно ще пошукати! Усього доступно 4 коліра світла, і ви можете вибрати свій улюблений, щоб, наприклад, створити романтичну або заспокійливу атмосферу.

зволожувач повітря Viomi

Зволожувач повітря може дати вам можливість повноцінно відпочити після роботи з допомогою ароматерапії. Кілька крапель вашої улюбленої ефірної олії або парфуму повільно розійдуться по кімнаті приємним ароматом та гарантують розслаблення. Час сеансу ароматерапії близько 3 годин.

зволожувач повітря Viomi

Ще однією чудовою функцією машини для зволоження повітря є можливість програвання музики (в приладах, оснащених Bluetooth). Таку функцію ви не зустрінете у стандартних зволожувачах.

Музику можна передавати на прилад з мобільного телефона, планшетного ПК, ноутбуку та іншого обладнання, оснащеного Bluetooth.

зволожувач повітря Viomi

Попри невеликий розмір, зволожувач Viomi має високоякісні динаміки з повноцінною передачею високих і низьких частот.

Для тих, кого цікавлять технічні характеристики пристрою:

  • 200 мл  ємність для води, що забезпечує зволоження повітря протягом 6 годин;

  • в пристрої доступні різні режими зволоження;

  • пристрій оснащений інтелектуальними датчиками, як вимикають зволоження, після того, як рівень води стане нижче 50 мл;

  • у пристрій вмонтований звуковий контролер, який зменшить гучність музики, щоб вона на порушила вашого сну;

  • гумові ніжки дозволять запобігти падінню пристрою з поверхонь.

зволожувач повітря Viomi

Незабаром цей товар потрапить в Україну і буде доступний в офіційних магазинах екосистеми Розумного дому MiJia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.