Зустрічаємо смарагдовий Mi MIX 2S з давніми буддійськими розписами

10 Серпень 2018

Коментарі:

0
 10 Серпня, 2018
 0
Категорія: Блоги

Як ми вже знаємо, Xiaomi при створенні своїх смартфонів часто виступає в колаборації з лідерами думок. Так, в історії Mi-смартфонів були спеціальні моделі, присвячені предметам мистецтва і масової культури.

Згадаймо деякі з них:

1. Ексклюзивний Mi MIX, присвячений альбому популярного співака Zhang Jie;


2. Redmi Note 4X, присвячений вокалоїду Hakune Mitzu;


3. Redmi 6X, присвячений вокалоїду Hakune Mitzu;


4. Mi MIX 2S Art edition, присвячений шедеврам Британського музею;


5. Mi Note 3, присвячений популярному співакові Крісу Ву.


І ось вчора був представлений ще один ексклюзивний смартфон. Їм знову став Mi MIX 2S, і знову він присвячений мистецтву. На цей раз темою стали давні шедеври буддійського наскельного розпису, знайдені в печерах китайського міста Дуньхуан в провінції Ганьсу. Ці зображення внесені до реєстру світової культурної спадщини ЮНЕСКО і вважаються одними з найдавніших творів мистецтва.


Корпус смартфона має в смарагдово-зелений колір, в смартфоні встановлена ​​тема MIUI в стилі стародавніх фресок, також ними прикрашена коробка. До набору додається буклет, в якому розповідається історія печерної культури Дуньхуана.

Продажі цього унікального смартфона починаються 14 серпня в Китаї. Чи буде це видання доступне європейським споживачам, поки не повідомляється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.