Зручна та стильна бритва-станок від Xiaomi

Схоже, краудфандінг скоро почне витісняти традиційне інвестування у виробництво побутових приладів. Ось і розробку чергової новинки серед продуктової лінійки Xiaomi, бритви-станка, було також здійснено за принципом “з миру по нитці”. Та від того новоявлена красуня гіршою не стала. Елегантний чорний корпус з тоненьким ободком, схоже позолоченим, разом з блакитною пружною стрічкою для відтягування шкіри обличчя стильно підкреслюють сталевий блиск шести ідеально вигострених бриючих поверхонь з “лезового” міста Золінгена.

Коли Xiaomi восени 2015 року без усіляких пояснень “засвітила” тизер із зображенням бритвеного станка зі змінною головкою, ніхто не міг повірити, що компанія дійсно почне тотальну експансію на ринок товарів для дому. Врешті-решт більшість коментаторів зійшлась на думці, що то був завуальований анонс – чи то випуску планшета зі знімною клавіатурою, чи може навіть камери зі змінним об’єктивом. А оскільки “витоків” більше не було, загадковий тизер згодом майже забули.

Та спрацювала відома театральна істина: “Якщо у першому акті на сцені з’явилася рушниця, в останньому комусь щось відстрелять”. І треба визнати, бритва від Xiaomi “вистрілила” як треба! За таку елегантну річ, ще й зі зручною підставкою та магнітним кріпленням змінної головки, і 199 юанів не шкода. Саме стільки станок буде коштувати у Китаї. А нам до цих $29 треба трохи додати та набратися терпіння, поки чудо-бритва з’явиться в офіційній торговій мережі Xiaomi в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.