Знайомтесь: Dreamer! Очищувач повітря завжди на сторожі вашого здоров’я!

З настанням зими багато міст в Європі та Азії занурилися в серпанок, який називають смогом. У деяких містах ситуація настільки критична, що жителям радять не виходити з дому або носити маску, щоб уникнути потрапляння частинок смогу в легені.

Чим небезпечний смог? Вдихання повітря з небезпечними частинками диму і пилу за шкодою для здоров'я можна порівняти з викурюванням десяти пачок цигарок на добу. Велика кількість частинок отруйного серпанку, що потрапляють в дихальні шляхи, залишиться в альвеолах назавжди та будуть викликати проблеми зі слизовими оболонками. У деяких трагічних випадках мова йде навіть про захворювання раком.

Також смог шкідливий для серця, він суттєво впливає на стан шкіри, мікроскопічни частинки диму перешкоджають її нормальному диханню та можуть привести до алергії, запалень, вугрів або передчасного старіння шкіри.

Очищувач повітря Dreamer

Зараз є багато пристроїв для очищення повітря, але багато з них мають певні недоліки. Вентилятор втягує повітря, фільтрує його через вбудований фільтр та випускає у приміщення. Зверніть увагу, що відбувається очищення повітря вже наявного в приміщенні без припливу свіжого. У приміщенні, де багато людей або рослин, таке очищення повітря може привести до задухи через нестачу кисню. А відкрити вікна неможна, тому що на вулиці жахливий серпанок.

Очищувач повітря Dreamer

Сучасна система для очищення свіжого повітря від компанії Dreamer R&D, яка раніше була відома як німецька компанія KOJA Gebäudetechnik GmbH, а у 2017 офіційно стала частиною мережі Xiaomi, набагато ефективніша у дії через свою оригінальну конструкцію.

Очищувач повітря Dreamer constant oxygen haze new fan вбирає повітря ззовні приміщення, очищує його, прибирає пил та поглинає шкідливі речовини, завдяки декільком оригінальним картриджам, зменшує зміст двоокису вуглецю до меж стандартного значення ВОЗ.

Очищувач повітря Dreamer

Очищувач повітря Dreamer constant oxygen haze new fan може монтуватись безпосередньо на стіну або поблизу вікна. Він має стриманий класичний дизайн та не псує інтер'єру приміщення. Його передня панель виконана з металу з покриттям білого кольору.

Встановлені п'ятиступінчасті фільтри, в тому числі високоефективний HEPA фільтр, здатні видаляти PM2.5 і PM10 та частинку пилу іншого розміру. Ефективність фільтрації частинок розміром PM2.5 становить до 95%, а PM10 складає майже 99%.

Очищувач повітря Dreamer

Також вентилятора Dreamer constant oxygen haze new fan має функцію знезараження повітря за допомогою високої напруги та режим зменшення шуму, що дозволяє комфортно використовувати обладнання навіть під час сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.