Знайдіть хвилинку, щоб зупинитися, або про користь денного сну

Життя – це не тільки час активностей, але й час для тиші, відпочинку та медитації… Тільки після відпочинку з'являється можливість зробити ривок та досягти бажаного, а втома – це як пересохле джерело, з якого не можна зачерпнути сил.

Новий товар екосистеми Mijia – Le Fan massage sleep neck pillow дозволить організувати повноцінний відпочинок, де б ви не знаходилися.

Le Fan massage sleep neck pillow

Відпочивати можна по-різному. Безперечно важливий нічний сон, який в ідеалі повинен тривати не менш 8 годин, але є маленькі хитрощі, які дозволять вам відпочивати не тільки вночі.

Наприклад, обідній сон на роботі, якій практикують в азіатських країнах, в Китаї та Японії. На жаль, у нас він не такий популярний.

Le Fan massage sleep neck pillow

За даними досліджень, короткочасний сон вдень може як підвищити ефективність роботи, так і запобігти ішемічній хворобі серця на 30 відсотків. Також завдяки йому відбувається баланс гормонів, в тому числі гормонів росту, у тілі гармонізуються всі види енергій.

Le Fan massage sleep neck pillow

Всього 20 хвилин сну в обідню перерву також допомагають відновити швидке сприйняття інформації, поліпшити когнітивні здібності на 40%.

Дослідження показують, що 20 хвилин сну набагато корисніше ніж чашка кави, якою ми зазвичай відганяємо дрімоту.

Вам здається, що ви ніколи у житті не зможете заснути в офісі? А ось це неправда! З чарівною подушкою Le Fan massage sleep neck pillow від партнерів Xaomi сон стане вашим супутником навіть в не дуже пристосованих для цього офісних приміщеннях.

По-перше, це не проста подушка – це зручний Інноваційний пристрій з функцією масажу шийного відділу.

Масаж виконується в 10 хвилинному циклі, дозволяючи вам зануриться в сон і вийти з нього, минаючи сонливість.

Подушка має правильну ортопедичну форму з ефектом пам'яті. Вона м'яко підтримує задню частину шиї, дозволяючи природним чином розслабити м'язи, а також утримує голову з боків. Вона не сповзає та не перекручується на шиї завдяки спеціальній кліпсі, та дає можливість відчути полегшення після офісної роботи навіть не вдаючись до сну.

Le Fan massage sleep neck pillow

Змінювати режим масажу можна прямо на подушці, натискаючи на кнопку, крім того, модель можна вільно згортати та розгортати, та зберігати її навіть в невеликому просторі сумки.

Китайські мудреці радять: “Лягайте спати під час обіду, це може наблизити Вас до мрії швидше ніж ви думаєте”. Як і всі члени спільноти Xaomi ми вважаємо, що з ними не слід сперечатися!

Великий вибір подушок екосистеми Xiaomi можна придбати у магазині Розумного дому в Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.