Нарешті  компанія Xiaomi вирішила потішити  своїх шанувальників новим продуктом. Після закінчення Національного китайського свята Золотої осені віртуальні полиці магазину Xiaomi поповняться новинками. Що ж саме буде представлено компанією, ніхто не може сказати напевно. Але  – як завжди  – для своїх фанатів китайський бренд надає підказки. На цей раз – у вигляді плакатів, що з'явились сьогодні  в інтернеті.

Маркетологи Xiaomi натякнули, що в новому продукті буде використаний 100% чорний волоський горіх. Ми вважаємо таку наводку досить сумнівною, оскільки вона все одно не уточнила, що за товар випустить китайська компанія.

мі спільнота, мі фани, мі екосистема, xiaomi, магазини xiaomi в україні, магазини екосистеми сяомі, новини xiaomi

На першому плакаті зображена карта Сполучених Штатів, на якій ростуть дерева. Це прозорий натяк. Зрозуміло, що волоський горіх, вирощений в Америці.

мі спільнота, мі фани, мі екосистема, xiaomi, магазини xiaomi в україні, магазини екосистеми сяомі, новини xiaomi

На іншому плакаті зображено величезного слона, що сидить на невеликій лавці. Мені, наприклад, нічого не зрозуміло. Можливо, Xiaomi випустить розумний  стілець?

Прихильники кросвордів та ребусів – в вас є ще час до завтра позмагатися за право називатися найкмітливішим та найуважнішим МІ фаном. Не гайте час!

А ми чекаємо на завтра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.