Якісний селфі-тримач iPEARL Selfie Stick

Мода на селфі, схоже, не тільки не йде на спад, а й набирає все нових обертів. З тих пір, як на власних портретах з’явилася можливість ще й підзаробити, “богині” Інстаграму наввипередки спішать позбирати усі лайки на фото власних сідниць. А оскільки та ж мода диктує, що у сучасної дівчини попа “а-ля Кардашьян” не повинна без додаткових зусиль проходити в жодні двері, нормально зняти таку красу без допомоги технічних засобів просто неможливо.

Можна, звісно, попросити подругу сфотографувати вас на смартфонну камеру, але ж подруги не завжди можуть бути поряд, та й супер-шедевру очікувати від потенційних суперниць годі чекати. Тож, давнішня ідея “сам собі режисер” отримала в сучасних умовах друге народження. І тут без Selfie Stick не обійтися. Бо, які б довгі руки вам не дарувала природа, та з селфі-тримачем завдовжки 90 см фотографувати себе улюблену – зовсім інша справа.

Слід зазначити, що iPEARL Selfie Stick, що належить до середньої цінової категорії, практично народжена для того, щоб підняти вашу фототворчість на невидані висоти. Блютуз-керування смартфоном позбавляє необхідності використовувати будь-які зайві проводи, а телескопічна конструкція тримача робить регулювання його довжини легкою та зручною справою.

Виготовлено Selfie Stick з якісного алюмінієвого сплаву, що витримує як великі фізичні навантаження, так і значні температурні коливання. Кріплення смартфону дозволяє змінювати його кут нахилу на 270 градусів, що забезпечує комфортну зйомку з будь-якого ракурсу. Тож, вдалого вам відпочинку та мільйонів нових лайків на ваші чарівні сіднички, любі красуні. А iPEARL Selfie Stick від Xiaomi вам у цьому із задоволенням допоможе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.