Як виробляють тосканську шкіру, з яких створені товари під брендом QIMIAN

Тосканська шкіра – спекотний привіт з Італії під руками китайських майстрів перетворюється в витончені, модні та довговічні шкіряні вироби під маркою QIMIAN.

Трохи розповімо про класичні технології обробки шкіри, яка через серію ручних процесів перетворюється, наприклад, у пояс, який приємно носити самому чи дарувати знайомим.

Чому саме тосканська шкіра?

ремені Qimian

Тоскана, дивовижний регіон на заході Італії відомий давніми традиціями вичинки натуральної шкіри. Тут дійсно знають секрет, як виготовляти шкіру піщаного відтінку з незрівнянною м'якістю та міцністю. Вироблення шкіри у Тоскані почалося ще в доісторичні часи. Протягом сотень років жорсткої конкуренції покоління ремісників працювали над створенням кращої шкіри в Італії і кожен цех майстрів вносив свій вклад у вдосконалення цього процесу.

ремені Qimian

Вичін тосканьскої шкіри починається з корів. Саме якісна коров'яча шкіра потрібна для появи класного ременя. Важливо, щоб тварина, яка віддає свою шкіру, протягом свого життя була на вільному вигулі та добре харчувалась. Це гарантує якість первинного матеріалу.

Отримана велика шкіра розділяється на різні фрагменти задля виготовлення всіляких галантерейних товарів. Наприклад, шкіра черева не підходить для багатьох виробів через надмірну м'якість, але відмінно походити для сумочок. Тільки шкіра спини підходить для ременів, взуття чі підошов тощо.

ремені Qimian

Шкуру спочатку треба якісно відчистити від залишків жиру і вовни, це робиться за декілька етапів, під час який шкуру вимочують у воді, з додавання солі та лугу.

Після остаточного видалення всього зайвого, шкіру висушують для дублення.

Дублення – найважливіший та найвідповідальніший момент у підготовці тосканської шкіри. Дублення здійснюється виключно за допомогою натуральних рослинних інгредієнтів. Це, як правило, дубильна кислота або танін, але попри те, що це найдавніший спосіб підготовки шкіри у Тоскані, він має безліч таємниць та секретів.

ремені Qimian

Шкіру витримують певний час в ємностях для дублення які працюють як барабан пральної машини, від кілька днів до декількох тижнів, в залежності від того, наскільки жорстку і міцну шкіру необхідно отримати.

ремені Qimian

“Правильна“ тосканська шкіра зовсім не нагадує те, що "носила" тварина, адже це матеріал вже тонкий та м'який. Він чудово протистоїть вологі, не набирає вологи та легко висихає. Після цього шкіру колорують натуральною фарбою, а на додачу ще й ретельно полірують особливим чином. Згодом ця шкіра потрапляє до рук майстра, який додаючи фурнітуру, точними рухами розрізає та зшиває її, щоб ви могли носити справжні ремені з найкращої тосканської шкіри від QIMIAN.

Купити вироби зі тосканської шкіри Qimian в Україні можна в мережі магазинів екосистеми рохзумного дому Mi Home&Service.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.