Як правильно заряджати батарею

За всі можливості, які надаються нам смартфонами завдяки технічному прогресу, доводиться розплачуватися збільшеним енергоспоживанням. Можливо, вам теж доводиться заряджати акумулятор телефону щонайменше один раз на день, і ці поради можуть допомогти максимально ефективно витрачати ресурс батареї.

1. Використовуйте оригінальний зарядний пристрій

Рекомендується заряджати смартфон лише за допомогою оригінального зарядного пристрою для того, щоб забезпечити відповідний струм для батареї. Використання оригінального адаптера зарядки та USB-кабелю допоможе правильно заряджати пристрій та збільшити термін служби акумулятора. Якщо ви втратите зарядний пристрій, який постачається разом із телефоном, переконайтеся, що зарядний пристрій стороннього виробника сертифіковано виробником вашого телефону. Купуючи пристрої Mi, ви відразу отримуєте відповідний зарядний адаптер разом із USB-кабелем.

2. Заряджайте потроху, коли зможете

Існує значна кількість пристроїв з літій-іонними акумуляторами, які не проходять повного циклу заряджання, але потім працюють довго та ефективно. На протязі дня їх підзаряджають потроху тут і там. Виявляється, акумулятори на наших смартфонах набагато краще себе почувають, якщо ви заряджаєте їх періодично протягом дня, замість того, щоб закачувати їх по-повній, коли вони порожні. Це не тільки забезпечує оптимальну роботу вашого акумулятора смартфону тривалий час, але і продовжує його дієздатність протягом дня. Плюс, періодичні підзаряджання також дозволяють використовувати функції, якими ви, можливо, зазвичай не користуєтеся, оскільки вони підвищують час автономної роботи, наприклад додатки, які використовують GPS-антену вашого смартфона для визначення географічних координат.

3. Відключіть смартфон, коли він повністю заряджений

Якщо ви залишите свій телефон підключеним, коли він повністю заряджений, це може спричинити шкоду батареї в довгостроковій перспективі. Після того, як ваш смартфон досягне 100% заряду, він продовжує заряджатися у дуже шкідливому для нього режимі, тримаючи при цьому акумулятор під високою напругою.

4. Ні 0%, ні 100%

Не залишайте літій-іонний акумулятор занадто довго на 0%, намагайтеся залишити його приблизно на 40-50%. Ці акумулятори витрачають свій заряд приблизно на 5-10% на місяць, коли не використовуються. Якщо ви повністю розрядите акумулятор і залиште його незарядженим протягом тривалого періоду часу, це може зрештою зробити його нездатним утримувати заряд взагалі. Тому намагайтеся тримати його, як мінімум, наполовину зарядженим. Також не треба підзаряджати ваш пристрій регулярно до 100%. Експерти рекомендують проводити повне перезарядження батареї від 0% до 100% лише раз на місяць. Це повторно калібрує акумулятор.

5. Уникайте сильного тепла та холоду

Говорячи про температуру, переконайтеся, що ви не залишаєте свій телефон у розжареному автомобілі на весь день. Також не кладіть його на верхню частину вашого ігрового ПК. Дбайте про свою батарею та зберігайте її в комфортних умовах. Не використовуйте пристрій, якщо він починає перегріватися. Якщо ви помітили, що акумулятор нагрівається під час заряджання, спочатку витягніть його з корпусу. Якщо ви перебуваєте на гарячому сонці, тримайте телефон накритим. Це захистить ваш акумулятор та значно продовжить його термін експлуатації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.