Як Huami перекупила патенти у Adidas

8 Серпень 2018

Коментарі:

0
 Серпень 8, 2018
 0
Категорія: Блоги

Зовсім недавно компанія Huami, яка прославилася винаходом і виробництвом фітнес-браслета Mi Band і інших пристроїв під брендом Amazfit, придбала проект MioSlice, американського виробника фітнес-браслета і технологій обробки даних PAI, який до цього перебував в сфері впливу Adidas.


Таким чином, китайська компанія отримає патенти, зареєстровані в США, що допоможе їй вивести на американський ринок свою продукцію, яка не тільки не поступається, але і перевершує європейські та американські аналоги.


Це друге вдале придбання Amazfit за останні місяці. Нещодавно таким же чином був куплений американський проект ZEP, пов’язаний зі спортивними датчиками.
Якщо Amazfit скористається напрацюваннями американських розробників і вийде на величезний ринок США і інших країн континенту, компанію очікує вибуховий успіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!
Этот веб-сайт создан и находится под управлением NIS LLC, для сообщества Mi Fan Community. NIS LLC, настоящим заявляет, что этот сайт посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc, или любым из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.