Xiaomi Yeelight Eye Lamp Pro захистить очі від шкідливого випромінювання

Компанія Yeelight одною з перших долучилася до екосистеми розумного дому MiJia і регулярно виробляє дивовижні світлові рішення для дому. Цього разу на краудфандінгу з'явилася нова розумна лампа під назвою Xiaomi Yeelight Eye Lamp Pro.

Тепер вона вже отримала необхідне фінансування і незабаром надійде до продажу. 

В чому особливість цієї розумної лампи?

В першу чергу вона випромінює світло, подібне до сонячного за своїм спектральним складом. Це корисно для очей, тому що не викликає перевтомлення. 

По-друге, лампа корегує випромінювання, щоб уникнути в його складі синього та фіолетового світла, які подразнюють очі і викликають втому. 

По-третє, вона може подавати сигнал про те, що потрібно відпочити від роботи, змінювати інтенсивність світла та його колірну температуру. 

І, звісно, керується ця лампа за допомогою смартфона.

Xiaomi Yeelight Eye Lamp Pro можна керувати і руками. Для цього на панелі є сенсорний регулятор яскравості. 

Корпус лампи вироблено з металу, він дуже стильно і солідно виглядає. У наявності декілька кольорів для корпусу. До того ж, для дітей існують варіанти з панеллю, розмальованою улюбленими героями казок та мульфільмів. Потрібний варіант можна замовити. 

Яскравість лампи становить від 500 люкс у світловому колі прямо під лампою радіусом 300 мм до 250 люкс у колі з радіусом 500 мм.

Лампа має два ступені обертання. Її можна підіймати, або наближувати до робочої поверхні, а можна повертати головний елемент під різними кутами. 

Світло від світлодіода рівне, без мерехтіння, робоча світлова температура 4000К. Пристрій отримав необхідні ліцензії для продажу у країнах Азії та Європи. 

Невдовзі лампа Xiaomi Yeelight Eye Lamp Pro опиниться і в Україні у мережі магазинів екосистеми розумного дома Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.