Xiaomi святкує другий рік платформи спільного фінансування проектів

Доволі часто компанії готують щось незвичайне, щоб відзначити належним чином вагомі віхи своєї діяльності. Ось і Xiaomi до другої річниці Crowdfunding платформи випустила цікавий ювілейний набір. Він вийшов обмеженим накладом і складається з колекційного куба розміром 40х40х40 мм, виготовленого з алюмінієвого сплаву, та елегантного записника у чорній шкіряній обкладинці.

На куб нанесено лазерне зображення унікального ідентифікаційного номеру, який надає певні привілеї щодо придбання продукції, виробленої на базі Crowdfunding платформи, можливість відвідування заводів компанії, участі у корпоративних заходах та акціях тощо.

Записник розміром 135 х 210 мм має 160 сторінок для нотування ваших численних творчих задумів. А щоб не загубитися у вирі власних ідей, актуальну сторінку можна відразу відкрити завдяки шкіряному ремінцю-закладці. Для тривалого зберігання записника призначений спеціальний бокс, а при поточному використанні класичний еластичний ремінець захистить записник від випадкового відкриття.

Ювілейний набір надійде у продаж з 27 серпня за ціною 89 юанів (близько 10 євро).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.