Xiaomi ставить на конвеєр власні процесори Surge S2, та планує комплектувати ними Mi 6с і Mi 6s

Свій перший вбудований процесор Surge S1 Xiaomi випустила ще у лютому місяці. Зокрема, на базі Surge S1 SoC було презентовано Мі 5c. Може то і не найцікавіший апарат у лінійці компанії, але ж далеко не всі виробники смартфонів можуть взагалі похвалитися використанням чіпів власного виробництва.

Утім, розроблений тайською компанією TSMC на базі 28-нм архітектури, на сьогоднішній день він вже не може скласти дієвої конкуренції Snapdragon 625 або 652 SoC від Qualcomm.

Тим цікавішим став інсайд щодо майже завершеної розробки процесора 2-го покоління з архітектурою 16-нм, що мабуть таки зможе значно потіснити Snapdragon 625 та 652.

А ще сорока на хвості принесла, що з Surge S2 на борту планують вийти у світ Mi 6c і Mi 6s. І дебют цієї парочки очікується не пізніше четвертого кварталу нинішнього року. А виробництво самого чіпу буде поставлено на потік вже у третьому кварталі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.