Xiaomi розводить криптокроликів на блокчейні

Компанія Xiaomi вирішила скористатися найновішими досягненнями віртуального життя і  повторила шлях блокчейна Ethereum та Baidu. Нагадаємо, перший розводить користувачів за допомогою кошенят, а другий – песиків.

Щодня Xiaomi випускає новий виводок цифрових кроликів, яких пропонує "всиновити" користувачам. Кожен кролик має свій дизайн і маркер унікальності. Користувачі набувають кроликів у власність. 

Що робити з ними далі? Логічно було б припустити, що потім їх треба продавати чи обмінювати на якісь матеріальні цінності, як у Ethereum, де одне кошенятко може коштувати 70 тисяч доларів. Але ж у Китаї конвертація грошей у криптовалюти заборонено. Але юзери платять за своїх віртуальних питомців реальними грошами.

Поки що йде накоплення кроликів. Може, маркетологи винайдуть новий спосіб отримати профіт з цієї ідеї.

Xiaomi не уточнює, який блокчейн використовується для цієї гри.

Подивтися на кроликів і спробувати зрозуміти суть гри можна за посиланням: https://jiamitu.mi.com/home

УВАГА! Дуже ретельно ознайомтесь з умовами того, що вас запросять підтвердити! Увімкніть автоматичний перекладач сторінок і перечитайте умови декілька раз, щоб повністю зрозуміти, тому що можете одразу втратити кошти. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.