Xiaomi розумно делегує повноваження

Поки науковці наввипередки рапортують про створення суперінтелекту, здатного самовдосконалюватись, а вразливі читачі не можуть потім заснути від техногенно-посилених кошмарів, Xiaomi продовжує плідно працювати над втіленням концепції “Розумний будинок”. І вже не у фантастичних кінострічках, а у звичайний квартирах пересічних громадян розумні прилади, об’єднані програмним забезпеченням компанії, починають реально спілкуватись, доповнювати одне одного, підказувати, допомагати, забезпечувати та захищати.

Завдяки цьому новому світу, що отримав влучну назву “Інтернет речей”, розвиток екосистеми іде семимильними кроками. І потребує виділення окремих підсистем, а отже, делегування повноважень компаніям, здатним, перейнявши філософію Xiaomi, зосереджуватись на більш локальних завданнях, у той же час дотримуючись загальної концепції.

Одним з таких суббрендів Xiaomi стала китайська компанія VioMi, вже досить відома користувачам своїми очисними домашніми пристроями на кшалт фільтрів для води. Але більш цікавими є амбітні плани VioMi зі створення цільної кухонної екосистеми, де поєднаються в єдиному пориві задовольнити вимоги наших шлунків розумний холодильник і розумна плитка, розумна витяжка і надрозумний клімат-контроль.

Здається, йде у небуття епоха спалахуючої електропроводки і протікаючої сантехніки, небезпечних гарачих варочних поверхонь і задимлених приміщень. І що мабуть найбільше радує у цій ситуації – всі ці новинки, усі складові екосистеми від Xiaomi та екокухні від VioMi можна буде невдовзі офіційно придбати в українських магазинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.