Xiaomi Personality Style - зручний наплічник для будь-якого віку

Наплічники від компанії 90 Points стали ознакою якості у стилю у екосистемі розумного дому. А Xiaomi Personality Style – виділяється серед них зручністю, легкістю, і багатофункціональністю. 

Він майже не має власної ваги, при тому він достатньо великий, щоб вмістити в себе навіть 14-дюймовий ноутбук. Об'єм рюкзаку регулюється системою застібок. Якщо застібнути тільки верхню частину, біля основної кнопки, то це буде наплічний мішок з великим об'ємом. Якщо застібнути його з боків, то він стає звичайним невеликим наплічником, який підійде студентам, велосипедистам і іншим людям, яким не потрібно носити з собою багато речей.

Рюкзак має два замки – один розташований у передньому кармані для дрібничок на кшталт телефону, окулярів, гаманця. Другий дає можливість покласти, або вийняти щось з основного віддлення рюкзаку, не відкриваючі його зверху. 

Xiaomi Personality Style зроблено з водонепроникної тканини, до того ж, він має підкладку, що не пропускає воду. Тому цьому наплічнику не загрожує ані дощ, ані перенесення ємностей з водою – він залишиться сухим і не випустить воду назовні. 

Придбати Xiaomi Personality Style можна в Україні в офіційному магазині екосистеми MiJia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.