Xiaomi Mi6 Silver Edition, ймовірно, ніколи не надійде в продаж

Xiaomi представила свій флагман 2017 року, Mi6 в трьох колірних варіантах – Blue, Black та White. Очікувалося, що Xiaomi Mi6 з’явиться і в Silver Edition, яку було продемонстровано під час анонсу смартфона. Але поки що нема жодної достовірної інформації, чи поставлять цей варіант коли-небудь на конвеєр.

Директор з маркетингу Xiaomi Zang Zhiyuan підтвердив, що варіант Silver не продаватиметься найближчим часом.

Цікаво, що його заява з’явилася після того, як срібний варіант Mi6 було виставлено на онлайн-аукціоні. Стартова ціна становила 3999 юанів (585 доларів США). Тепер щодо цього аукціону Zang Zhiyuan заявив, що процес виготовлення срібного корпусу дуже складний. Xiaomi все ще намагається вдосконалювати виробництво варіанту Silver. Срібний варіант – це інженерний пристрій і він є активом Xiaomi, а Xiaomi має право подати позов проти продавця, а також покупця.

Багато медіа-видань стверджують, що срібний варіант – це не що інше, як маркетингова стратегія залучення більшої кількості споживачів до Xiaomi Mi6. Але це може виявитися і справжньою проблемою, з якою зіткнулася компанія. Існує, хоч і дуже малий, шанс випуску сріблястого варіанту у широкий обіг. Та напевно цього мабуть ще не знає ніхто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.