Xiaomi Mi Routrer 3 - друг користувача

Доброго дня дорогі друзі! Хотілося б поділитися досвідом використання роутера Mi Router 3 вiд Xiaomi.

Підключення: читаючи відгуки про цей роутер, що він налаштовується за 5 хвилин, я дістав його з коробки і почав відразу підключати його. Але все виявилося не так просто як я думав. Варіантiв налаштування 2: стандартний і за допомогою програми Mi-WiFi. Завантаживши додаток я почав налаштовувати і незабаром зіткнувся з проблемою, що мені потрібно ввести логін і пароль РРРоЕ (який я не знав). З’ясувавши у провайдера свій логін і пароль, я спробував провести процедуру налаштування i він став працювати. Якщо ви думаєте купувати даний роутер, дізнайтеся відразу ваш логін і пароль від РРРоЕ. Подальша настройка була зроблена в 2 хвилини (ім’я мережі і пароль). Після чого у мене з’явилося 2 мережі: звичайна (з частотою 2.4 ГГц) і мережа з частотою 5 ГГц відповідно.
Швидкість: після підключення та іншого я на протягом 3 днів заміряв швидкість у всіх приміщеннях. Нагадаю, що заявлена швидкість провайдера 70 Мбіт/с. Коридор і дві прилеглі кімнати стали показували 60-63 Мбіт/с, а вiддалена кімната – 30-40 Мбіт/с і кухня 25-30 Мбіт/с – дуже гарно!
Кілька аспектів, гідні уваги:
1). Мережа.
Не всі девайси працюють в частоті 5G і при синхронному підключенні двох частот WiFi може пропадати. Це питання можна вирішити через сайт Mi.wifi.com. Там повний список налаштувань вашого роутера. Можете вибрати одну частоту, гостьовий режим і багато іншого.
2). Прошивка.
Багато у відгуках і форумах пишуть, що відразу треба перепрошивати на прошивку від padavan, додаються нові фішки, укр мова і інше. Особисто я не ставив, стандартні параметри мене цілком і повністю влаштовують.
3). Дріт.
Провід короткий (~ 80см.). Так що купуючи роутер продумайте заздалегідь куди його поставити (вішати його, до речі, не можна. Теж майте на увазі)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.