Xiaofang Smart Dual Camera - тепер побачить в два рази більше

Екосистема розумних пристроїв MiJia набула ще одну розумну камеру. Виробником її стала компанія Xiaofang, відома своїми продуктами для відеоспостереження.
Нова смарт-камера може стати дійсно недремним оком Саурона, від якого не сховається ніщо. Тільки без кіношних ефектів, вогню і орків.


Виглядає подвійна камера дуже скромно і непомітно. Виробники вирішили змінити білий колір на більш практичний чорний.
Особливістю камери є наявність двох модулів з сенсорами і об'єктивами. Крім того, головка з ними може обертатися, забезпечуючи повний огляд на 360 градусів.


Кожна камера має діафрагму об'єктива F /2.0 і кут огляду 210 градусів. При цьому роздільна здатність записуваного відео становить 1024 x 2048 p.
Трансляція відео відбувається за протоколом Wi-Fi 802.11 b/g/n з частотою 2,4 ГГц.

Xiaofang Smart Dual Camera можна використовувати як пристрій віртуальної реальності. Для цього потрібно мати смартфон і шолом ВР. Тоді ви відчуєте ефект присутності в місці, де встановлена ​​камера.
Крім трансляції відео, камера може передавати звук в обидва напрямки. Спостерігаючи за ситуацією в будинку, можна заодно поговорити з домашнім вихованцем або дитиною, яка перебуває в іншій кімнаті або на іншому континенті.

Також пристроєм можна скористатися як веб-камерою при спілкуванні. Але при цьому потрібно дотримуватися обережності, тому що ця камера дозволить побачити все, що знаходитися за межами кадру звичайної вебки.
Крім передачі відео в прямий ефір, Xiaofang Smart Dual Camera може записувати його на SD-карту, для якої є відповідний слот.

Завдяки додатку Mi Smart Home, камера може бути пов'язана з іншими розумними пристроями і виконувати запрограмовані завдання в залежності від даних, що надходять від них. Наприклад, включати кондиціонер при виявленні в приміщенні людей. Або ж тривогу, якщо в цей час доби наявність людей в житло не очікувалося.

Маленький розумний помічник протягне місток між людьми, захистить будинок і дозволить розширити вашу віртуальну реальність.
Незабаром Xiaofang Smart Dual Camera поповнить асортимент експонатів постійно діючих виставок пристроїв розумного будинку, в магазинах Mi Home & Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.