Викрутки Xiaomi Mi Wiha вироблятимуться у партнерстві з німцями

Розумний будинок – це добре, але ж і там щось може ламатися. І без надійної та зручної викрутки, бажано з магнітним тримачем, якісного ремонту не зробиш. Але хто з нас, обираючи собі інструменти, не вдивлявся ретельно в етикетку – чи то бува не китайського "гаражного кооперативу" рук діло? В мене досі десь серед металобрухту припадає пилом, куплений на початку століття, набір, що складався з магнітного тримача та більш, ніж 50 насадок на будь-який смак. Поки скручувалися та тріскалися насадки від найменшого прикладеного зусилля, я ще вагався. Шкода було викидати таке "багатство". Та коли під час викручування шурупа з деревини навпіл тріснув металевий тримач, набір було відправлено світ за очі з відповідним напуттям. А ще колись тесть купив набір китайських свердел… Та то вже зовсім інша, хоча й дуже повчальна історія.

Мабуть розуміючи, що самотужки виготовити якісні викрутки на базі тільки вітчизняного технічного потенціалу – то поки що ідея-фікс, у Xiaomi вирішили не битися лобом об стелю, до якої ще й дострибнути треба. Партнером нової розробки виступило німецьке виробниче об'єднання Wiha. Ось за що поважаю Xiaomi, вони не беруться самотужки виробляти щось, у чому не мають напрацьованих конкурентоспроможних технологій та потужностей. Досвід ретельного відбору партнерів і цього разу має спрацювати. Адже у Wiha за плечима 75-річний досвід роботи у сфері інструментального виробництва. А витримати у Німеччині конкуренцію серед "металістів" впродовж такого довгого терміну не кожному до снаги.

Отже, зустрічайте! Набір викруток, що складається з міцного алюмінієвого тримача і 24 головок, виконаний у темно-сірому кольорі і упакований у зручний елегантний пенал. 10 серпня новинка надійде у продаж за ціною 99 юанів (близько 15 доларів). Багато це чи ні? Порівняно з вартістю оригінальних виробів Wiha, набір коштує значно дешевше. Аби тільки німці не допустили втрати якості у спробах розширити ринок збуту за рахунок розвинутої мережі Xiaomi. Особисто я на це сподіваюсь, і готовий дати китайському залізу ще один шанс. Залишається тільки трохи почекати, поки викрутки Xiaomi Mi Wiha надійдуть у продаж і в Офіційному магазині розумного будинку MiJia в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.