Велосипед QiCycle Riding Smart Mountain Bike готовий вирушати в подорож!

Нарешті компанія з екосистеми розумного дому зробила нормальний велосипед. Не шосейний за захмарні 3000 доларів, не електробайки з незрозумілими формами, а стандартний горний швидкий і легкий велосипед. 

Він отримав назву QiCycle Riding Smart Mountain Bike та став третім виробом компанії, якщо рахувати її дитячи байки. Новий велосипед має алюмінієву раму, тому важить близько 13 кг. Це не рекордна вага, але теж непогано. 

Виробник каже про 11 передач, але мається на увазі кількість задніх зірочок у касеті, тому що кількість передач має залежність від кількості передніх зірочок і має бути кратною трьом, чи двом. 

Про кількість передніх зірочок ми не знаємо, але на знімках видно, що їх більше, ніж одна. Тому байк має або 22, або 33 передачі, що дуже непогано. 

Також ми бачимо дискові гальма, передню амортизаційну вилку з локаутом, який керується з керма. Це теж ознака непоганого ровера. 

Також велосипед буде оснащено електронним пристроєм, який буде зв'язуватися із смартфоном і передавати йому дані про поїздку і інші дані. До того ж, це полегшить пошук вкраденого чи загубленого велосипеду. 

Компанія-виробник також каже про джіаметер коліс 27,5 дюймів. Це "модний розмір". Він є не дуже зручним з точку зору запчастини, але дає підвищену швидкість велосипеду. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.