Ваша найулюбленіша зброя - Xiaomi Insight Titanium Wok

Сковорода – це грізна зброя. Про це знають маленькі глядачі мультфільму "Рапунцель", а ще гравці в комп'ютерну гру Battlefield, де сковородою можна як нападати, так і оборонятися.

У реальному життя сковорода – теж безвідмовна зброя, наприклад, у боротьбі з сирою їжею, яка перетворює її на вишукану страву.

Якщо прийняти це допущення, то новий Xiaomi Insight Titanium Wok з високотехнологічного титанового сплаву, якій використовується в ракетній і авіабудівної галузі, це сучасна й найвлучніша зброя на вашій кухні. Фан-спільнота Xiaomi рекомендує обов'язково мати її у себе під рукою.

Xiaomi Insight Titanium Wok

Вок – це китайська сковорода з товстими дном і високими бортами. В неї також є зручні ручки для того, щоб перевертати смажену їжу, підкидуючи її.

Таку форму високо цінують у китайській кухні, тому що вона забезпечує швидке приготування овочів і м'яса на великому вогні, при відсутності масла та, що важливо, особливих кулінарних навичок.

Секрет у тому, що цей посуд за лічені секунди розігрівається до 280-320 градусів та створює на поверхні смажених продуктів смачну скоринку. При чому, овочі, м'ясо чи риба не пересмажуються, а залишають усередині всі корисні речовини. Саме тому титановий вок забезпечує високу культуру приготування і безпеки харчових продуктів. В ньому практично непотрібно використовувати масло, після смаження страву можна залишити на деякий час для тушкування в овочевих соусах.

Згідно з дослідженнями алюмінієвий посуд не є повністю безпечним, і при використанні протягом тривалого часу може впливати на організм не найкращим чином. Матеріал, з якого зроблена сковорода-вок, є абсолютно інертним, ніколи не піддасться корозії. Крим того, температурний режим, який забезпечую цей вок, гарантує чистий смак ваших страв, без будь-яких металічних домішок.

Xiaomi Insight Titanium Wok

Звичайний титановий сплав відрізняється деякою м'якістю, його не можна чистити металевими щітками, а «мікрокристалічний титан» Xiaomi Insight Titanium Wok – це результат російських військових розробок з модернізації технології зміцнення титану, він має твердість до 700HV, так що ніколи не буде мати подряпин.

Титановий вок – єдиний металевий посуд, який рекомендується для приготування дієтичної їжі.

Посуд екосистеми Xiaomi завжди можна прдибати в офіційному магазині в Україні – мережі магазинів екосистеми Розумного дому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.