В Індії Xiaomi виграє Asia One в премії 2017 року “World's Greatest Brand”!

Xiaomi виграла “The World’s Greatest Brand – Asia&GCC”. Цю нагороду було вручено United World Holdings LLC, URS Media Consulting P. L. та AsiaOne з PricewaterhouseCoopers P. L. на церемонії, що відбулася у Сінгапурі. World’s Greatest Brands&Leaders Awards – це відзнаки, якими нагороджуються бренди, визнані найкращими у різних галузях промисловості. Цією визначною новиною у своєму твітері поділився Manu Kumar Jain, VP & MD, Xiaomi India.

На початку весни індійські заводи Xiaomi виробляли по одному смартфону кожну секунду. А з урахуванням того, що 95 відсотків телефонів компанії, що продаються в Індії, вироблено на розташованих там потужностях, можна зрозуміти важливість цього досягнення на телекомунікаційному ринку країни, що ось-ось вийде на перше місце в світі за кількістю мешканців.

У 2017 році на індійський ринок вийшли Redmi Note 4, Redmi 4A та Redmi 4, і наввипередки почали бити всі рекорди онлайн-продажів. Рейтинг Xiaomi в Індії невпинно зростає, на сьогодні це – почесне друге місце, яким компанія в жодному разі не збирається задовольнятися. Також у країні відкрито перший Mi Home. І ось тепер – отримання такої престижної нагороди, що зайвий раз підкреслює, як швидко відходить у минуле думка про “дешеву та неякісну” китайську електроніку.

На останок хотілося б відмітити, що активність в індійському “ком’юніті” Xiaomi чи не найбільша серед подібних проектів різних країн. Тож, внесок пересічних користувачів у розвиток компанії та у формування її загальної стратегії розвитку безперечно у великій мірі сприяло досягненню високих рейтингів та отриманню такої престижної нагороди. А Xiaomi віддячує своїм шанувальникам новою якісною та різноманітною продукцією. І якщо за рейтингом в Україні наші улюбленці поки що на 3-му місці, то може і наша активність на https://c.mi.ua призведе до зростання популярності виробів, їх якості, і, як результат, – до нових престижних нагород Xiaomi та реалізації такого амбітного її плану, як “Зростання у 2 рази в 2017 році”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.