Унікальний вакуумний термос Viomi stainless vacuum cup

Пропонуємо новий металевий термос, який може зберігати рідини як гарячими так й охолодженими за побажанням. Термос Viomi stainless vacuum cup поставляється в картонній коробці з піктограмами, що позначають деякі з його характеристик та має зображенням самого товару.

термос Viomi stainless vacuum cup

Усередині – сам термос, колба якого виконана з нержавіючої сталі 316, а зовнішня частина – кольорова, стабільна до стирання, вона також не ковзає і приємна на дотик.

Першою впадає в очі система блокування замка, вона за кольором відрізняється від основного забарвлення термосу. Щоб відкрити кришку, необхідно виконати дві дії: спочатку відкинути скобу, а потім зсунути кнопку, яка блокує кришку. Опис операції триває довше, ніж ця операція насправді. Відкрити кришку можна однією рукою.

термос Viomi stainless vacuum cup

Особливості кришки не тільки в тому, щоб надійно зберігати потрібну температуру, але така конструкція дозволяє не обпекти пальці, навіть якщо в термосі – окріп.

Після відкриття кришки ви побачите кришку у формі пробки та іншу білу кришку з отвором, з якого зручно наливати чи пити рідину. Її також можна відкрутити. Усередині можна побачити сталеві нутрощі термоса з нержавіючої сталі 316, яка витримує вплив кислот та лугу. Слід уточнити, що попри солідний зовнішній вигляд термос, дуже легкий, і при цьому він ідеально зберігає температуру.

термос Viomi stainless vacuum cup

Між зовнішнім корпусом термоса та внутрішньою колбою знаходиться ідеальний теплоізоляційний матеріал – мідь, з нього зроблений ще один шар термосу. Крім того внутрішня сторона з блискучого металу може ефективно відбивати тепло, зменшуючи його втрати, значно підсилюючи ефект ізоляції від холоду.

термос Viomi stainless vacuum cup

Після експерименту з водою температури в 60° через 4 години у термосі її температура впала всього до 50°. Тобто якщо взимку ви можете гарантовано пити гарячі напої, не боятися замерзнути.

Практично те ж саме відбувається і з холодною водою. Теплоізоляційний ефект збережуться навіть при температурі плюс 30 в повітрі. Термос Viomi stainless vacuum cup гарантує, що навіть вода з льодом протягом 24 годин буде зберігатися холодною.

Термоси VioMi можна купити в Україні у офіційного представника бренду-  мережі магазинів екосистеми Розумного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.