Ультрафіолетовий стерилізатор. Все що треба, щоб приборкати бактерії у домі

Чи знаєте ви, що ваш будинок – це ще дім для мільярдів бактерій, які живуть всюди – від кухонних приладів, до одягу, взуття та головних уборів чи косметики.

Більшість з них потенційно нешкідливі у разі гарної роботи імунної системи, але масове розмноження патогенної флори несе реальну загрозу здоров'ю. Спробуйте багатоцільові стерилізаційні ящики для зберігання від партнерів Хiaomi, щоб захистити себе та свою сім'ю від бактерії силою технології.

Стерилізатор Xiaomi

На мокрому рушнику може жити 1 млрд бактерій, кожний сантиметр гребінця може містить 500 млн бактерій, на звичайній іграшці може бути стільки ж мікробів, як під обідком унітазу. Назви небезпечних бактерій знайомі багатьом – це кишкова паличка (Escherichia coli), золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus), паличка синьогнійна (Pseudomonas aeruginosa).

Але не тільки вони небезпечні, наприклад, мікроскопічні гриби роду Кандида (Candida albicans) загрожують репродуктивній системі і розмножуються на слизових. Фактично, більшість людських захворювань викликано патогенними бактеріями, вони небезпечні для тих, хто має алергію, вагітних жінок та дітей. Підступність сучасних бактерій полягає в тому, що вони поступово перетворюються на супербактерії – стають стійкими до основних типів антибіотиків, які раніше були згубними для них.

Стерилізатор Xiaomi

Є три методи позбавлення від бактерій: стерилізація під впливом високої температури, за допомогою хімічних речовин з бактерицидною дією та ультрафіолетове опромінення.

Якщо два перших метода мають недоліки, в тому числі окропом, спиртом або іншою хімічною речовиною можна пошкодити поверхню, то Стерилізатор Xiaomi з УФ-лампою для зберігання – ідеальне рішення всіх проблем.

Стерилізатор Xiaomi

Крім ультрафіолетового впливу в такому ящику за допомогою іонізованого повітря з'являється висока бактерицидна ефективність. Китайський національний центр з контролю та профілактики захворювань визначив, що рівень стерилізації у цьому пристрої досягає 99,7%.

Ультрафіолетовій стерилізації без шкоди можуть піддаватися тканини, дерев'яні вироби, металеві предмети, гума та пластмаси, електроніка.

Стерилізатор Xiaomi

При плазмовій стерилізації не використовується висока температура, предмети практично не нагріваються, вона може бути виконана при кімнатній температурі.

Ефективність Стерилізатору Xiaomi може бути продемонстрована на простому прикладі. Можна взяти дві миски з залишками від кави та одну поставити до стерилізатора, а іншу залишити на повітрі. Після 48 годин на поверхні кавових зерен в стерилізаційної коробці не буде змін, бо ультрафіолет знешкодить всі бактерії та плісняву. А от у природному середовищі почне рости зелена цвіль.

Стерилізатор Xiaomi

Зараз набирає популярності прибирання за допомогою приладів з ультрафіолетовими лампами, але поки воно дороге.

А ось багатофункціональнаий Стерилізатор Xiaomi, який одночасно і захищає від бактерій і є місцем для зберігання – гарне рішення для сім'ї, яка любить турбуватися про своє здоров'я.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.