Цікаві факти про британський післяобідній чай і порцеляновий посуд Roval Cicadas

У Британії є такий вислів: «Коли годинник дзвонить п'ять разів, все в світі зупиняється, щоб випити чаю!»

Такий він – Five-o-clock tea, післяобідній чай.

Тільки уявіть собі накритий білою скатертиною стіл у саду, денне сонце вже не гаряче, але яскраве, воно відбивається у малюнках на порцеляні чашок, на блюдцях лежать маленькі тістечка та печиво, у маленькому глечику вже чекає тепле молоко. Гаряча вода має рівно 95 градусів, тобто все готово для початку ритуалу чаювання…Саме таке відчуття буде у вас, якщо ви придбаєте набір для чаювання з порцеляни RovalCicadas.

порцеляновий посуд Roval Cicadas

Під час чаювання з таких чашок дуже хочеться, щоб все було як в Британії. А як саме?

Згідно з історичними дослідженнями післяобідній чай придумали під час правління королеви Вікторії. Кажуть, що герцогиня Бедфорд першої завела звичку запрошувати друзів, щоб випити чашечку чаю між обідом і вечерею, тому що за цей час всі вже встигали зголодніти, але придворний етикет не дозволяв сідати за вечерю, яка подавалася набагато пізніше. Якщо ви хочете подати насправді англійський чай, то треба не тільки обрати добрий чай, але й обов'язково додавати молоко. Молоко красиво забарвлює справжній чай у рожево-коричневі тони.

порцеляновий посуд Roval Cicadas

До чаю зазвичай подається кекс з начинками, це може бути малина або полуниця, його їдять маленькі ложечками з найкрасивіших блюдець.

Розмови під час чаю повинні бути таке легкі та необтяжливі, краще почати з фрази: «Дякую за ваше запрошення, чай сьогодні особливо смачний».

порцеляновий посуд Roval Cicadas

З набором чашок та блюдець з білої порцеляни RovalCicadas ви можете уповільнити ритм життя і подумки перенестися в елегантний вікторіанський маєток, що не просто пити чай, а виконувати давній ритуал Five-o-clock tea.

порцеляновий посуд Roval Cicadas

порцеляновий посуд Roval Cicadas

Посуд, вироблений учасниками екосистеми розумного дому MiJIa завжди можна придбати в Україні в мережі магазинів Mi Home&Service.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.