Топ 5 інтернет браузерів для вашого Mi Phone

До вашої уваги підбірка з пяті найкращих, на мою думку, інтеренет браузерів для ваших Mi Phones:

Google Chrome

Швидко переглядайте веб-сторінки на телефоні та планшеті Android у веб-переглядачі Google Chrome, яким ви користуєтеся на комп’ютері. Синхронізуйте вкладки, щоб повертатися на останні відкриті сторінки на інших пристроях, шукайте голосом і заощаджуйте до 50% трафіку під час веб-перегляду.

Синхронізація з іншими пристроями – легко отримуйте доступ до вкладок і закладок, відкритих на ноутбуку, телефоні чи планшеті
Заощадження трафіку – заощаджуйте до 50% мобільного трафіку під час веб-перегляду
Швидший веб-перегляд – отримуйте результати пошуку ще під час введення запиту та швидко повертайтеся на раніше відвідані сторінки
Голосовий пошук – шукайте голосом у Google, щоб знаходити відповіді в дорозі, не вводячи текст
Переклад – легко читайте веб-сторінки будь-якою мовою
Інтуїтивні жести – відкривайте скільки завгодно вкладок і швидко гортайте їх, проводячи пальцем по панелі інструментів
Конфіденційність – користуйтеся режимом анонімного перегляду, щоб не зберігати історію

UC Browser

UC Browser це безкоштовний веб-браузер для Android з локальними сервісами, швидким завантаженням, економією трафіку і блокувальником реклами. Ви можете вільно переглядати відео, музику і шукати іншу інформацію, не турбуючись про захист персональних даних. UC Browser подарує Вам відчуття плавного веб-серфінгу з найменшими витратами трафіку

Основні функції
★ Локальні сервіси
★ Швидке завантаження
★ Зручний інтерфейс
★ Економія трафіку
★ Блокування реклами
★ Багата колекція відео
★ Режим Facebook
★ Нічний режим
★ Режим інкогніто
★ Перехресне синхронізація пристроїв

Локальні сервіси
UC Browser пропонує зручні локальні сервіси – наприклад, новинну стрічку Вашого регіону. Найсвіжіші оновлення новин політики, економіки, світу і багато іншого – в одному браузері!
★ Швидкі завантаження
Наші сервери прискорюють і стабілізують завантаження файлів. Якщо стався збій, UC Browser може продовжити завантаження з перерваного моменту. Прискорювач завантаження істотно заощаджує Ваш час.
★ Smooth User Experience
Веб-сторінки більше не зависають! Насолоджуйтесь плавним Інтернет-серфінгом. Результати пошуку з’являються миттєво, а соцмережі та інші розваги знаходяться в швидкому доступі.
★ Збереження даних
Браузер UC стискає дані, прискорює навігацію і допомагає Вам економити трафік. Чим більше Ви шукайте в Інтернеті, тим більше трафіку можна зберегти.
★ Блокувальник реклами
Функція блокувальника реклами “вбиває” настирливі оголошення. Увімкніть, і спливаючі вікна та інші повідомлення не будуть турбувати Вас!
★ Багата колекція відео
В UC Browser можна дивитися фільми, серіали і прикольні відеоролики. В меню є відео на будь-який смак: гумор, музика, дівчата, аніме, кіно і багато іншого.
★ Режим Facebook
Ця унікальна функція прискорює роботу Facebook незалежно від стану мережі. UC завжди знайде спосіб збільшити її швидкість.
★ Нічний режим
Перейдіть в нічний режим для більш комфортного читання. Бережіть свої очі разом з UC.
★ Режим інкогніто
Режим інкогніто захистить Вашу конфіденційність без збереження історію пошуку і не залишаючи ніяких слідів.
★ Перехресне синхронізація пристроїв
З обліковим записом UC Browser Ви можете синхронізувати історію, закладки та відкриті вкладки на будь-якому пристрої – смартфоні або планшеті.


Firefox Browser

Насолоджуйтесь швидким, розумним та адаптованим Інтернетом. Firefox – це незалежний, відданий людям браузер від Mozilla – визнаної найбільш довіреної Інтернет-компанії з питань приватності. Оновіть сьогодні та приєднайтеся до сотень мільйонів тих, хто розраховує на Firefox для більш адаптованої роботи в Інтернеті.

ШВИДКИЙ. РОЗУМНИЙ. ВАШ.
Firefox створений з думкою про вас і дає вам владу для повернення контролю над своєю роботою в Мережі.
Ось чому ми створили продукт з розумними можливостями, які вгадують перегляд наперед.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОШУК І ШВИДКИЙ ПЕРЕХІД
– Firefox передбачає ваші потреби та інтуїтивно надає численні пропоновані результати з попередніх пошукових запитів для ваших улюблених засобів пошуку.
– Швидкий доступ до провайдерів пошуку, включаючи Wikipedia, Twitter та Amazon.

НОВИЙ РІВЕНЬ ПРИВАТНОСТІ
– Ваша приватність була оновлена. Приватний перегляд із захистом від стеження блокує частини веб-сторінок, які можуть відстежувати вашу діяльність в Інтернеті.

СИНХРОНІЗУЙТЕ FIREFOX НА ВСІХ СВОЇХ ПРИСТРОЯХ
– З обліковим записом Firefox отримуйте доступ до історії, закладок та відкритих вкладок свого настільного комп’ютера на смартфоні та планшеті.
– Firefox також надійно запам’ятовує ваші паролі на всіх пристроях, отже вам не слід про це хвилюватися.

ІНТУЇТИВНІ ВІЗУАЛЬНІ ВКЛАДКИ
– Інтуїтивні візуальні та нумеровані вкладки дозволяють вам легко знаходити вміст для подальшого використання.
– Відкривайте стільки вкладок, скільки забажаєте, не втрачаючи відкритих веб-сторінок.

ЛЕГКИЙ ДОСТУП ДО ВАШИХ ЧАСТИХ САЙТІВ
– Витрачайте свій час на читання улюблених сайтів, а не на їх пошук.

ДОДАТКИ ДЛЯ ЧОГО-ЗАВГОДНО
– Тримайте контроль над своєю роботою в мережі, шляхом персоналізації Firefox додатками для блокування реклами, менеджерами паролів та завантажень і багатьох інших.

ШВИДКЕ ПОШИРЕННЯ
– Firefox пам’ятає ваші нещодавно використані програми, щоб допомогти вам легко ділитися вмістом у Facebook, Twitter, WhatsApp, Skype та інших.

ВІДПРАВТЕ ЙОГО НА ВЕЛИКИЙ ЕКРАН
– Відправляйте відео та веб-вміст зі свого смартфона чи планшета на будь-який телевізор з підтримкою потокового відео.

Opera Mini

Opera Mini для Android дозволяє робити в Інтернеті все, що вам потрібно, не витрачаючи зайвий трафік. Це швидкий і безпечний браузер, який економить багато даних.

Нові функції

Блокування реклами – Opera Mini оснащено вбудованою функцією блокування реклами, щоб ніщо не відволікало вас від веб-перегляду.

Додати на домашню сторінку – додавайте потрібні сайти на головний екран телефону однією кнопкою.

Чому Opera Mini?

Відстеження трафіку – ви можете переглядати, скільки трафіку заощаджує для вас Opera Mini, у меню налаштувань.

Багатозадачність – відкривайте багато сторінок одночасно завдяки вкладкам.

Конфіденційність – усі ми відвідуємо сторінки, сліди яких не хочемо залишати. Користуйтеся конфіденційними вкладками, щоб не зберігати певних сайтів в історії.

Зручніше завантаження – завантажуйте файли у фоновому режимі й відкладайте завантаження великих файлів, доки не з’явиться Wi-Fi. Opera Mini сповіщатиме вас про завершення завантажень. Просто натисніть сповіщення, щоб відкрити файл – більше не потрібно шукати його в теках.

Інші переваги

✔ Збереження улюблених сайтів: натисніть кнопку + на панелі пошуку, щоб зберегти сторінку до Швидкого набору, додати її до мобільних закладок чи переглянути офлайн.

✔ Останні новини: усе видно на початковій сторінці. Виберіть категорії, які вас цікавлять, і Opera Mini показуватиме вам найпопулярніші статті та найсвіжіший вміст з усього Інтернету.

✔ Синхронізація пристроїв: отримуйте доступ до всіх закладок, ярликів Швидкого набору та відкритих вкладок з усіх інших пристроїв.

✔ Нічний режим: знижуйте яскравість екрана, щоб не напружувати очі.

✔ Шукайте по-своєму: виберіть типову пошукову систему.

Завантажте Opera Mini й спробуйте один із найшвидших веб-браузерів для мобільних пристроїв.

Dolphin

Переглядач Dolphin – це кращий переглядач для Android. Переглядач Dolphin забезпечить вам швидкість завантажень, програвання відео HTML5, блокування реклами, багатовкладковий режим, бічні панелі, анонімний перегляд та програвання flash на Android.

Кращий мобільний веб-переглядач Android Market
Більше, ніж 150,000,000 завантажень на Android та iOS

Основні можливості
✔ Flash програвач
✔ Блокування реклами та спливаючих вікон
✔ Панель вкладок
✔ Бічні панелі закладок та додатків
✔ Анонімний перегляд
✔ Налаштовуваний пошук
✔ Швидке завантаження
✔ Жести
✔ Сонар – розпізнавання мовлення

Flash програвач
Грайте в онлайн ігри та дивіться відео без обмежень, адже тільки переглядач Dolphin підтримує flash переглядач для Android.
Блокування реклами та спливаючих вікон
Переглядач Dolphin – один з кращих браузерів, блокуючих рекламу. З додатком AdBlock ви можете блокувати банери, спливаючі вікна, рекламні відео та будь-яку рекламу взагалі.
Панель вкладок
Показує відкриті вкладки та дозволяє зручно перемикатись між ними. Відтепер переглядати мережу Інтернет з мобільного так само зручно, як і з ПК.
Бічні панелі закладок та додатків
Потягніть вправо від лівого краю екрану, щоб переглянути ваші закладки та історію перегляду. Потягніть вліво від правого краю екрану, щоб мати доступ до прекрасних додатків, таких, як Video Downloader, Web to PDF, Dolphin Translate та багато інших.
Анонімний перегляд
Режим анонімного перегляду допоможе вам зберегти повну конфіденційність, адже не залишає ніяких персональних даних на пристрої.
Налаштовуваний пошук
Просте перемикання між постачальниками веб-пошукових систем.
Швидке завантаження
Блискавично швидко завантажуйте з мережі Інтернет HTML5, Flash відео та багато іншого завдяки Video Downloader та зручному завантажувачу файлів. Влаштований файловий менеджер дозволяє з легкістю переміщати та видаляти завантажені файли.
Синхронізація
Синхронізація історії, закладки та паролі. Крім того, легко відкрити і натисніть вкладки і веб-сайти через Android, iPhone, IPAD, настільні та мобільні браузери. Ви навіть можете насолоджуватися вмістом зіштовхнули з настільного браузера з флеш-плеєр для Android.
Простий інтерфейс та швидка навігація
Майте швидкий доступ до найкращих та найпопулярніших сайтів вашою рідною мовою. Також додавайте найбільш відвідувані веб-сторінки як іконки швидкого набору та легко впорядковуйте їх так, щоб мати доступ в один дотик до всього найпотрібнішого.
Жести
Створюйте окремі жести для веб-сайтів та основних функцій переглядача. Наприклад, намалюйте літеру “D”, щоб перейти до Duckduckgo.
Сонар
Переглядач Dolphin дозволяє використовувати голос для пошукового запиту, поширення вподобань у соціальних мережах, закладання веб-сайтів чи просто для навігації мережею на вашому пристрої.
Теми
Редагуйте кольори та фонове зображення на власний смак.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.