Теплі шкарпетки від 90 minutes Go Fun

Пам'ятаєте, як бабуся просила тримати ноги у теплі та в'язала великі вовняні шкарпетки? Вони були класні, але натягнути їх під що-небудь крім домашніх капців було неможливо. Але тепер їй на зміну бабусі прийшла китайська компанія 90 minutes та пропонує купувати взимку досить теплі, але не товсті зручні вовняні шкарпетки, щоб бабуся була задоволена. Компанія є частиною екосистеми Хіаомі.

90 Minutes шкарпетки

Вам точно знадобиться пара саме таких вовняних шкарпеток для холодної зими. Матеріалом для шкарпеток стала мериносова вовна з Австралії. Мериносові вівці дають унікальну, дуже тонку, але теплу вовну товщиною 18-19,5 мкм. У порівнянні зі звичайною вовною, вона більш тонка, простіше розтягується, є надзвичайно м'якою та еластичною. Дотики до ніг такого виду вовни не дають відчуття колючості.

На відміну від синтетичних волокон, мериносова вовна як волокно, реагує на зміни температури тіла користувача та повітря. Коли зовнішня температура низька, волокно з мериносу поглинає тепло, вироблене тілом, і зберігає його між волокнами, таким чином, що формується природний ізоляційний шар.

А коли зовнішня температура висока, волокна вовни мериноса можуть ефективно вбирати піт з поверхні шкіри, забезпечуючи прохолоду тіла. При цьому немає ніякого відчуття липкості та холоду, також в шкарпетці не створюється середовище для розмноження бактерій, це означає, що немає запаху.

Крім того, у шкарпеток ідеальна висота, вони не занадто довгі, але й не дуже короткі, щоб ваші ноги ніколи не мерзли.

Хороший вибір – пара зручних вовняних шкарпеток для комфорту, коли на вулиці холодно. Є вибір кольору, жіночі моделі можна купити у сірому та синьому кольорі, чоловічі моделі пропонуються в синьому, сірому і чорному.

Купити одяг та іншу продукцію RunMi 90 minutes в Україні можна у офіційного прелдставника бренду – мережі магазинів екосистеми Розумного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.