Тепер за успіхи екосистеми розумного дому можна випити фірмового вина

Це щось новеньке! Досі на краудфандінговій платформі розумного дому MiJia були лише неїстівні продукти. Тепер, вперше в історії Xiaomi анонсовано… вино. 

Воно має тип Мерло і назву One Vine. Вино має австралійське походження, присмаки ожини та сливи, і розлито у пляшечки по 187 мл. В упаковці 6 пляшечок і все це коштує близько 120 грн. 

Гарний набір для компанії. 

Можна здогадатися, що з Австралії надходить виноматеріал, а процес створення вина і його розлив відбуваються на теріторії Китаю.

Ця схема стара як світ і має приносити акціонерам непогані прибутки. 

Якщо ця продукція набере необхідну для початку виробництва суму, невдовзі гості Китаю зможуть пошукати One Vine у магазинах і спробувати. Українцям доведеться чекати довше, але ж у нас є і своє дуже непогане вино. 

Справжні ж фанати продукції розумного дому MiJia зможуть замовити це вино на китайських інтернет порталах, або почекати його надходження в офіційний український магазин розумного дому MiJia.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.