Технологічне покращення місця, де можна побути на самоті

Туалетна кімната – це прекрасне місце, не тільки щоб зробити свої справи, а й щоб побути наодинці з собою. В офісі хвилини, проведені в туалеті рахуються як робочі, а ви в цей час можете сидіти у соцмережах, писати СМС, або грати в ігри.

Іноді до туалета варто піти перед тим, як завітати до шефа, щоб налаштуватися на розмову.

Іноді навіть вдома, туалет – це єдине місце, щоб розслабитися, особливо якщо у вас галасливі діти, та багато родичів, які люблять спілкуватися.

А ще в туалеті можна почитати книгу.

Згідно зі статистикою у день людина проводить щонайменш 20 хвилин у туалеті, а якщо вважати, що середня тривалість життя 70 років, то виходить, що ми проводимо на унітазі більше 1,5 роки.

Щоб зробити комфортним цю частину прихованого від сторонніх життя партнери Xiaomi створили сидіння для туалету з підігрівом.

Сидіння для унітаза з підігрівом стане в нагоді не тільки взимку, але і влітку, дозволивши максимально розслабитися і зняти напругу дня.

Використаний в сидіннях матеріал має антибактеріальні властивості, а сидіння легко мити, так що воно ніколи не стане притулком різних бактерій.

Крім того спеціальна ергономічна форма сидіння дозволяє всістися на нього зручно та вивільнити м'язи спини.

В сидінні вбудований датчик руху з функцією нічного освітлення, так що вам більш не доведеться турбувати близьких, вмикаючи електрику у туалетній кімнаті.

Сидіння для унітаза виконується у білому та чорному кольорах, щоб відповідати стилю вашої ванної кімнати. Стільчак опускається і піднімається дуже тихо через спеціальні полімерні шайби.

Установка сидіння не потребує виняткових технічних навичок, все дуже просто завдяки інструкції.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.