Один з численних суббрендів Xiaomi, компанія Yeelight, відома своєю експансією на ринку світлодіодних ламп, що стали альтернативою аналогічній продукції Philips Hue, налагодила виробництво “розумної” світлодіодної стрічки Yeelight LED lightstrip, яка також має скласти дієву конкуренцію Philips Hue Lightstrip ($ 90), в першу чергу завдяки приблизно у три рази меншій вартості.

Виконана з приємного на дотик поліуретану, завдовжки 2 метри, стрічка зручно кріпиться до деталей інтер’єру за допомогою липкої смужки, схованої під захисним шаром. За необхідності, її довжину можна без проблем зменшити, відрізавши зайву частину звичайними ножицями.

Завдяки добрій гнучкості стрічки ви на свій смак можете створювати з Yeelight LED lightstrip найрізноманітніші форми, втіливши у життя усе нереалізоване дизайнерське натхнення.

За допомогою однокнопкового пульта керування, приєднаного до шнура живлення довжиною 3 метри, можна включати та виключати стрічку коротким натисканням кнопки, або змінювати її яскравість, утримуючи кнопку у натиснутому стані. При цьому максимальний світловий потік досягає максимального значення 140 лм, що дозволяє використовувати Yeelight LED lightstrip не тільки як елемент декору, але і як повноцінний світильник, що випромінює м’яке розсіяне світло.

Більше можливостей надає використання додатку Mi Home, встановленого на смартфоні чи планшеті. Приєднавшись через Wi-Fi до “Розумного будинку” Xiaomi, Yeelight LED lightstrip може взаємодіяти з іншими компонентами згаданої системи. Додаток дозволяє не тільки програмувати використання стрічки за часом, яскравістю, зміною тем у відповідності до часу дня чи ночі, або пори року, але й перетворити її у розумного світло-музикального компаньйона, який підлаштовується під ваші музичні вподобання та ваш настрій.

Також Yeelight LED lightstrip інтегровано з IFTTT та Amazon’s Alexa, і, як обіцяють, на підході інтеграція з Google Assistant.

16 мільйонів відтворюваних кольорів дозволять створювати та зберігати у пам’яті смартфона безліч відтінків освітлення – від веселих та збуджуючих, до заспокійливо-заколисуючих. Є також можливість, узявши за основу зроблену смартфоном фотографію, завдяки “піпетці” реалізувати у налаштуваннях додатку колір, що припав до вподоби.

Використовувані у стрічці LED-світильники не містять ртуті. Стрічка важить всього 140 г та може працювати при температурі від -10 до +40 градусів. Також їй не зашкодить волога до 85%, а заявлений виробником час безперервної роботи складає аж 25000 годин.

Створіть свято у своєму будинку завдяки “строкатій” стрічці від Xiaomi та Yeelight!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.