Спортивний одяг для МІ фанів

Прихильники спортивного одягу вже давно звернули увагу на  лінію спортивного одягу від Xiaomi. І не дарма, адже  ця компанія співпрацює з провідними компаніями Китаю, що виробляють одяг, взуття та приладдя для спорту та відпочинку.

Спортивний одяг  від Xiaomi моє широке коло прихильників – від професійних спортсменів до бігунів-аматорів.  Усі моделі розробляються з урахуванням основних принципів компанії: комфорт,  стильність і, звісно, новітні технології.Що може бути нового у пересічному спортивному костюмі? Все – починаючи з дихаючих та підтримуючих тканин і закінчуючи оригінальним рішенням спортивних  штанів.

Так, фасон нових спортивних штанів дещо незвичний. Це так би мовити – два в одному: спортивні легінси та шорти. Вискочити в такому одязі за хлібом в магазин буде трішки екзальтовано.  А ось займатися в тренажерній залі, їздити на велосипеді, грати в футбол – залюбки. Еластична підтримуюча частина штанів береже м’язи від перевантаження  та травмування під час спортивних навантажень.  Широкі шорти надають зручності і комфорту.   Дизайнери якби наполягають – спортивний одяг призначено саме для занять спорту

.А ось наступні ж 2 елементи спортивного костюми досить традиційні: реглан та спортивна кофта.

  Колір реглана можна обрати з двох запропонованих: сірий або чорний.

Що до деталей – вони прекрасні: від  ідеально оброблених швів до застібок  і пакування.

Модель запропоновано у традиційних розмірах

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.