Smartmi презентувала компактне біде, яке можна застосувати там, де вам потрібно

Азійці, особливо, японці, дуже багато уваги приділяють такій важливій частниі житла, як туалет. І справді, питання своєчасного позбавлення організму людини від відходів вкрай необхідно. Азійці наполягають на тому, що цей процес повинен бути ще й комфортним. 

Естафету японців по виробництву розумних унітазів підходпили і інші мешканці регіону. Розумний туалет в готелі чи в домі заможного китайця став звичним. 

Але ж компанія Smartmi, відома нам за своїми виробами для здорового дихання і регулювання температури – розумними очисниками повітря і вентилятором MiJia, зробила розумний туалет фактично мобільним. Тепер функцію розумного унітазу може виконувати будь-який.

Для цього на нього треба прикріпити накладку від Smartmi.

Сидіння для унітазу тепер може виконувати роль біде. У нього також є функція УФ дезинфекції унітазу. Це дуже слушно, тому що сучасні миючі засоби не завжди можуть впоратися з мікробами, що живуть під обідком. Також сидіння виконуе звичну функцію змиву.

Регулюється температура омиваючої рідини, а також температура самого сидіння, яке вкрито сіткою тонких дротів під пластиковою оболонкою.

Підключення розумного сидіння для унітазу Smartmi дуже просте: треба підвести до пристрою воду і зарядити акумулятор вчасно. 

Це справжня революція у питаннях гігієни в домах, де туалети недостаньо сучасні і комфортні. 

Цей, та інші пристрої екосистеми Розумного дому MiJia скоро можна буде придбати в офіційному магазині в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.