Skyrim VR поки що тільки для PSVR

Серед презентацій Е3-2017 “мешканці” віртуального світу не зовсім очікувано побачили трейлер VR-версії майже культової Skyrim. Отже Bethesda марно часу не втрачала. Далеко не на всі питання ігрової спільноти було надано вичерпні відповіді, але дещо таки стало відомо. Sony анонсувало Skyrim VR як гру, що повністю включатиме вже існуючий геймплей, але гравці зможуть отримати зовсім новий досвід завдяки використанню шлему віртуальної реальності PSVR. Так, поки що тільки така версія має з’явитися у продажу. Але заяв про ексклюзивне підтримання гри даним девайсом не було зроблено, тож можна очікувати і розробок, скажімо, для HTC Vive чи Oculus Rift. А там може й Mi VR Headset колись підтягнеться.

От хто точно залишився не в захваті, так це власники “пласкої” Skyrim. Вони ж бо небезпідставно сподівалися принаймні на скидку під час придбання VR версії. Та виробники мабуть вирішили, що від втрати якихось $60 кишені фанатів гри не дуже спустошаться. Тим більш, контенту, хоча і не нового, додадуть чимало. Пакети Dawnguard, Hearthfire та Dragonborn будуть відразу включені до релізу. Ну то й що, що тими стежками ви вже багато разів блукали, але ж тут “новий досвід”!

Чого поки що не видно в трейлері, так це можливості телепортації. Ніжками, шановні, ніжками. Тільки дивіться, щоб не зомліти у шоломі при такому переміщенні. Віртуальна реальність, то таке діло. Свого часу, навіть після виходу Doom знаходились особливо вразливі індивіди, які втрачали орієнтацію… у просторі та часі, звичайно. Що ж, як говорять, “таких не беруть у космонавти”. Відомо, що керування можна буде здійснювати контролерами DualShock 4 або Move PlayStation. Ну хоч буде за що триматись, і на тому спасибі.

А прихильникам Mija залишається сподіватися, що найближчим часом Xiaomi не тільки зовнішність у Sony PSVR скопіює, але і можливостей Mi VR Headset відповідних додасть. Шолом то у китайців вийшов більш, ніж просто гарний. Не все ж йому тільки через USB Type-C зі смартфонами “бавитись” та забезпечувати користувачам “глибоке занурення” під час перегляду чергової “полунички”. Може колись додаток Mi VR знайде порозуміння з інтерфейсом PlayStation, чи навпаки, гора таки зрушить назустріч Магометові?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.