Шкіряне взуття від 90 points - неперевершений комфорт та краса

 Компанія RunMi   вже не перший рік виготовляє "розумне" спортивне взуття 90 points. Але нещодавно дизайнери та технологи компанії, члена екосистеми Сяомі, замислились над виготовленням шкіряного взуття, що буде комфортним як для спорту, так і для повсякденного життя.

Насамперед, провідні дизайнери компанії замислились над якістю шкіри – щоб вона відповідала усім вимогам спортивного взуття: була еластичною, дихаючою, легкою, не заважала вільним рухам.

Це повинна бути шкіра м’яка та тонка, товщиною 1,2 – 1,4 мм, щось схоже на матеріал, з якого виготовляють чохли для мобільних телефонів, але набагато міцнішою. Не менш важливою вимогою є відповідність сировини усім стандартам SATRA..

Технологи 90 points  вирішили зробити нові кросівки шкіряними і з внутрішнього боку. Це робить взуття більш еластичним. Для цього використовується свиняча шкіра завтовшки 0,6-0,8 мм.

Дизайнерська команда компанії 90 points  детально вивчали анатомію чоловічої стопи. На основі цих досліджень були розроблені моделі 39 – 45 розмірів. Зараз ведуться розробки взуття для жінок. В цілому можна сказати, що ця модель стане обличчям дизайнерської команди компанії.

Команда дизайнерів 90 points  працює під керівництвом досвідченого фахівця, що закінчив всесвітньо відомий нью-йоркський інститут моди (Fashion Institute of Technology), в США  та працював на широко відомі бренди такі як NIKE, Reebok, Rockport та інші.

Головна задача дизайнерського колективу полягала у тому, щоб зробити взуття з найменшою кількістю швів та розрізів. По суті, «під ніж» попали тільки деталі п’ятки. Конструктори розробили лекала таким чином, що навіть язичок є частиною цільної викрійки, від основної деталі його відокремлюють акуратні прорізи.

Якщо ви багато ходите, то ви знаєте, що устілки – це душа взуття. Для кросівок 90 points було розроблено спеціальні устілки , що складаються з трьох шарів та мають функцію пам’яті. Крім того, ці устілки мають водо поглинаючий ефект, та нейтралізують неприємні запахи. 

Підошва кросівок виготовляється з еластичного матеріалу Memory Foam, посилена дихаючими подушечками, що надає амортизуючи властивості усьому виробу.

Компанія працює з 1994 року, щоб створити стабільну взуттєву фабрику. На ній працює більше 700 робітників, дві виробничі лінії виготовляють шкіряне взуття. Кожен виріб проходить 9 перевірок якості, персонал з контролю якості – це  працівники, вік яких в середньому складає 41 рік, вони мають більше 10 років виробничої практики.  Перевірці підлягають і сировина, і устілки, і підошва, і, навіть шнурки. Кожна деталь має значення.

Дизайнерська команда 90 points пропонує оригінальну ідею використовування двох пар кросівок різних кольорів: взуйте один чорний кросівок, а другий – білий, та відчуйте на собі зацікавлені погляди оточуючих.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.