Сертифікований подовжувач від Xiaomi підтримує швидку зарядку

Mi Power Strip, сертифікований China Compulsory Certificate (ССС), можна без вагань назвати сімейним джерелом енергії. Шість звичайних роз’ємів, та ще й три USB-підключення на додачу, задовольнять може і не кожну китайську, але майже будь-яку українську родину. Також зазначений стандарт вимагає, щоб у подовжувача обов’язково були в наявності пластикові запобіжники у вигляді шторок, аби не допустити отримання ушкоджень від випадкового дотику до металевих контактів.

Але захисні функції Мі-подовжувача цим не обмежуються. Згідно з вимогами того ж таки стандарту, прилад забезпечує захист підключених гаджетів не тільки від короткого замикання, а й навіть від влучання блискавки в електромережу. Крім того, поперечний переріз шнура, відповідно до ССС, підбирається в залежності від довжини, що повинно забезпечити його безпроблемне використання та високу енергоефективність.

Подовжувач має окрему кнопку включення-виключення живлення, що не тільки зручно у використанні, але і забезпечує дієвий додатковий захист. Підтримуючи стандарт швидкої зарядки Quick Charger 2.0, Mi Power Strip може також автоматично регулювати силу струму, що є зовсім не зайвим з огляду на кількість пристроїв, які одночасно користувач має змогу підключити до подовжувача.

Таким чином, завдяки зазначеним властивостям, Mi Power Strip є органічним проводженням розвитку екосистеми Xiaomi та вже чекає на покупців в офіційній торговій мережі України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.