Секрет прощання з запізненнями, ожирінням і ненавистю до будильника.

Секрет прощання з запізненнями, ожирінням і ненавистю до будильника.

Матраци ______________

У ліжку людина проводити більшу частину свого життя. Важливо, щоб це життя було комфортним, щоб виходило легко засинати та легко прокидатися, радіти від звуку будильника і радісно відправлятися на роботу або навчання, щоб потім знову повернутися в обійми ліжка.

Але найчастіше сучасна людина неспокійно перевертається у ліжку з нав'язливими думками та поглядами у мобільний телефон. Згадується, що бос якось не так подивився, а завтра важлива зустріч з клієнтами… і заснути цілком неможливо.

Багато людей мучаться від безсоння майже до ранку, а потім насилу просинаються, щоб йти на роботу невиспаними.

Деякий час назад Нобелівську премію з фізіології та медицини отримали дослідження ефекту нестачі сну і пізнього засинання. Вчені з США виявили, що при збої біологічного годинника і недосипанні у людини змінюється рівень гормонів, а з ним температура тіла та обмін речовин.

Результатом стає не тільки втома, сплутаність свідомості, а й наприклад, надмірний апетит і як наслідок набір маси тіла.

До речі, всі помічали, що денний сон хоч і допомагає при напруженому графіку, але не замінює нічний сон.

Щоб забути про труднощі робочого дня потрібен хороший матрац.

Матрац є ключем до поліпшення якості сну, бо тільки ви лягаєте у ліжко з правильним матрацом ви поринаєте у глибини сну, спите спокійно та просинаєтесь щасливим. У хорошого матраца є декілька важливих характеристик, що впливають його зручність – це повітропроникність тканини, пружність і м'якість.

Пружність матраца дозволяє відчувати себе повністю розслабленим. А повітропроникність створить здорове середовище для сну.

Двосторонній латексний пружинний матрац _________ – це вирішення багатьох проблем зі спиною і гарантія здорового сну, тому що він має ідеальну пружність та повітропроникність. Якщо ви його придбаєте, то легко позбавитесь проблем з засинанням та сном, ви будете обожнювати ранки, так з задоволеннями лягати у ліжко ввечері.

Матрац ___________________ від компанії_______вже представлений на краудфандинговій платформі Хiaomi та готується до виходу на наш ринок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.