Розумні ваги Yunmai mini 2 - глибокий аналіз вашого здоров'я

Нове покоління розумних ваг від екосистеми розумного дому MiJia отримало назву Yunmai Mini 2. Варто нагадати, що у компанії вже є кілька розумних ваг. Гаджет має безліч функцій, не тільки класичний вимір ваги.

розумні ваги Yunmai mini 2 в Україні

Цей продукт допомагає контролювати і вимірювати відразу кілька показників вашого тіла, такі як: вага, відсоток м'язів і жиру, відсоток кісткової маси, швидкість метаболізму, індекс маси тіла (ІМТ), рівень білка і рідини в організмі. Шкала використовує чіп BIA для розрахунків, а також багаточастотний електричний імпеданс змінного струму для сканування біологічних тканин, який є більш точним, ніж традиційна зв'язка сенсорів постійного струму.

розумні ваги Yunmai mini 2 купити в Києві

Поверхня ваг вироблена із загартованого білого скла зі спеціальним покриттям, що протидіє ковзанню. Yunmai Mini 2 також оснащені світлодіодним дисплеєм високої чіткості і чутливими електродами з неіржавіючої сталі 304. Тут застосовується спеціальна неіржавіюча сталь, яка має антикорозійні властивості, тому вам не варто боятися ступати на ваги з мокрими ногами.

розумні ваги Yunmai mini 2 безпечні

Крім того, ваги Yunmai Mini 2 використовує енергоефективний модуль Bluetooth 4.0, який відключається автоматично, коли він не використовується. Ваги розраховані на живлення від трьох батарейок типу АА, термін служби яких становить до одного року. Yunmai Mini 2 синхронізуються з додатком Mi Home і виводять детальну статистику на дисплей вашого смартфона. 

розумні ваги Yunmai mini 2 дисплей

розумні ваги Yunmai mini 2 додаток

розумні ваги Yunmai mini 2 інтерфейс розумні ваги Yunmai mini 2 інструкція

Ви можете відслідковувати статистику змін вашого фізичного стану і це може бути основою для розробки режиму споживання їжі, фізичних вправ, або звернення до лікаря.

Розумні ваги Yunmai mini 2 вже можна придбати в офіційному магазині екосистеми розумного дому MiJia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.