Розумні світлодіодні світильники Yeelight. Тепер для дитячої кімнати

Як ви вже знаєте компанія Yeelight фокусується на розробці інтелектуального освітлення будинку, щоб замінити всім знайомі лампочки на розумні прилади, які управляються через мобільний телефон або однією кнопкою спеціального пульта.

Діти також мають потребу в більш розумних і інтелектуальних приладах.

Розумні світлодіодні світильники Yeelight

Світлодіодна стельова лампа Yeelight для дітей в коробці має екологічне пакування з крафт-паперу.

У комплекті постачання:

лампа Yeelight × 1, дистанційне керування × 1, комплект кріплення × 1,

(Викрутки не передбачені).

В даний час більшість стельових світильників на ринку є рішеннями «два-в-одному» з використанням корпусу лампи та підстави. Однак, світильник Yeelight LED оптимізований і встановлюється ще простіше, буквально за 5 хвилин.

Розумні світлодіодні світильники Yeelight

Обідок світлодіодний світильник в дитячій версії виконаний з алюмінію, ця міцна і надійна основа дозволяє звести до мінімуму можливість випадкового падіння корпусу лампи.

Сама лампа сконструйована по стандартах захисту від пилу і вологи IP60, тож повністю виключає проблему забруднення комахами та пилом зсередини.

Дитячі світильники мають також зображення веселого намальованого героя. Поки що доступні три види малюнків – жовта квочка, помаранчевий жираф та синій динозавр.

Звичайні світильники можуть бути занадто яскравими для дітей, яки часто люблять дивитися на світло, тому світлодіодні світильники на стелю Yeelight сконструйовані так, що дають м'яке світло і добре розсіюють його через високоефективний дифузор.

Розумні світлодіодні світильники Yeelight

Дитячий варіант стельових світильників Yeelight дозволяє використовувати прилад на дуже низькій світимості – 0,1 лм, так щоб не заважати дитині засинати, проте дозволити батькам увійти в кімнату в будь-який час і побачити, як справи у дитини, не включаючи яскравого світла та не турбуючи дитину.

Оскільки світлодіодні світильники на стелю Yeelight LED Edition є провідним інтелектуальним продуктом, тому вони можуть бути безпосередньо підключені до вашої домашньої мережі Wi-Fi, користувач може управляти світлом прямо через телефон. Системні вимоги для мобільних телефонів – це моделі iPhone 4S і вище iOS 8.0 і вище, мобільні телефони Android 4.4 і вище.

Розумні світлодіодні світильники Yeelight

З додатком в мобільному телефоні ви можете легко регулювати яскравість і легко керувати колірною температурою лампи.

Цей пристрій підтримується знайомий стиль розумного будинку з пультом управління з мінімалістичним дизайном з п'ятьма кнопками. Пульт дистанційного керування використовує бездротову технологію Bluetooth.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.