Розумна зубна щітка Oclean зробить ваш день чудовим

19 Липень 2018

Коментарі:

0
 Липень 19, 2018
 0

Електричні зубні щітки – не рідкість. Розумні – теж зустрічаються. Але всіх їх об’єднують кілька однакових проблем. Неможливість гнучко налаштувати щітку саме для конкретного клієнта, короткий час автономної роботи, довга зарядка, дорожнеча пристрою і комплектуючих частин – ось основні скарги на більшість електронних зубних щіток, наявних на ринку.
Однак, виявилося, що при науковому підході до розробки, можна створити справжнє диво. І це зробили фахівці компанії Oclean.
Вони зробили ставку на ергономічність і інтелект. І зубна щітка Oclean One стала первістком по-справжньому розумною турботи про зуби.


По-перше, секрет полягає в двигуні і системі передачі коливань на щітку. Електромотор Kotl, ротор якого буквально плаває в магнітному полі, створює до 42 000 коливань на хвилину. Гіроскопічна система може не тільки контролювати положення щітки в просторі, але і записувати його. Таким чином, почистивши зуби один раз і запам’ятавши вашу індивідуальну послідовність рухів і сили натиску, щітка Oclean One зможе відтворити ці параметри при наступних чистках.


Знімна головка обладнана щіткою з унікальною конфігурацією щетинок, вироблених компаніями Dupont і Pedex. Щетинки різної твердості з закругленими кінцями виконують в цій комбінації різні функції: жорсткі очищають зуби від залишків їжі і нальоту, м’якші масажують ясна.


При втраті чистячих або масажних якостей, головку можна замінити, не купуючи недешеву електронну систему.
Щітка Oclean One містить Bluetooth чіп, який з’єднується зі смартфоном і за допомогою програми Oclean повністю управляє режимами роботи. До речі, варіантів роботи щітки всього дванадцять: чистка, відбілювання, масаж і чотири ступеня інтенсивності.


Але це ще далеко не все. Щітка укладена в елегантний корпус з ABS-пластика. Тонкість корпусу обумовлений ​​оптимальним розташуванням всіх елементів щітки всередині. Поверхня водонепроникного корпусу має антикорозійні і антибактеріальні властивості.


Щітка Oclean One заряджається від спеціальної док-станції і може перебувати в режимі очікування до 60 діб завдяки акумулятору ємністю 2600 мАч.
Але є у цього видатного пристрої ще один сюрприз. Щітка може відтворювати ваш голос через динамік, розташований в торці. Таким чином, ви можете начитати на смартфон список справ на наступний день, і зубна щітка вранці вам розповість що і коли робити.


Звісно, всі функції щітки можна виконувати за розкладом, попередньо створивши його в додатку.
І на довершення – про ціну. Відвідавши магазин проекту Mode: Intelligence, який створений для просування в Україні Інтернету речей і знань про розумних пристроях, ви переконаєтеся, що ціна електронної зубної щітки Oclean принаймні вдвічі нижче подібних виробів інших брендів, не кажучи про те, що функціональність її значно перевищує їх можливості.
Поспішайте і зробіть турботу про здоров’я своїх зубів і рота приємною і розумною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.