Розумна лампа Mijia Night Light для розумного будинку

Система “Розумний будинок” продовжує стрімко розвиватися, піклуючись про майже всі аспекти нашого побуту. Комфортний нічний відпочинок перед важким трудовим днем завжди був запорукою гарної працездатності та доброго здоров’я. Саме про це і покликана подбати нова нічна лампа Mijia Night Light, що вмикається тільки тоді, коли потрібно, реагуючи на рух людини.

У порівнянні з “нічником”, обладнаним датчиком світла, який посилює світіння у темряві, лампа, розроблена Xiaomi, не заважатиме сну, поки нам щось не знадобиться зробити серед ночі – чи то до туалету вкотре завітати, чи може вміст холодильника перевірити. Звісно, такий режим роботи ще й більш енергоощадливий, ніж у звичайного нічника. Та й для тих, хто не може заснути навіть при найменшому світлі, варіант майже ідеальний. Завдяки зручному корпусу, лампа легко закріплюється на будь-якій поверхні та реагує на рухомі об’єкти у діапазоні 120°.

Є звісно деякі питання щодо налаштування сенсорів Mijia Night Light, бо ж при дуже чутливому реагуванні на рух, для середньостатистичної людини, яка вночі не один раз перевертається з боку на бік, то не відпочинок буде, а суцільне полярне сяйво. Та мабуть розробники таки не на мишах пристрій тестували. До речі, про мишей… Цікаво, на них теж лампа буде реагувати? Бо після включення вона горить ще 15 секунд, а сенсор сприймає рух на відстані 5-7 метрів. То може десь у селі, де “сіренькі”, за відсутності кішки, вночі вільно собі розгулюють хатою, така лампа теж буде часто спрацьовувати не за призначенням.

Та є й інший бік медалі. Наприклад, можна цей пристрій запропонувати для використання оперативникам, що чатують у засідці на злодюжок. Не в усіх них є прилади нічного бачення, та й встановлювати на об’єкті спостереження стаціонарну систему сигналізації не завжди є змога. А повз Mijia Night Light жоден злодюжка не проскочить. Та і вартує ця розумниця не так багато – 49 юанів (або приблизно 7 доларів). Тож, спокійної вам ночі та приємних покупок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.