Рендер Xiaomi X1 може бути дуже схожим на оригінал

Тиждень тому мережею почали гуляти чутки щодо вірогідної заміни очікуваного Xiaomi Redmi Pro 2 на новий смартфон Xiaomi X1. Пророкувався навіть його вихід вже у кінці поточного місяця разом з Mi 6 Plus і MIUI 9. Але аналіз рендерингу захисного чохла новинки наводив на думку, що жодної заміни не буде, і таки готовляться до випуску два різні пристрої. Підтвердженням цього може служити оприлюднення нових модельованих зображень, що майже не залишили сумнівів – так, ми маємо невдовзі побачити і Xiaomi Redmi Pro 2, і одну з головних інтриг останніх тижнів – Xiaomi X1.

Якщо вірити цим рендерам, Х1 отримає корпус з округленими кутами із співвідношенням 2:1 як у дисплея Full Vision в G6 від LG. Згідно ж з попередньою інформацією, розподільча здатність буде 2160 x 1080. Окрім подвійної задньої камери та сканера відбитку пальців, з тильного боку очікувався світлодіодний спалах. Його відсутність на рендері могла б дещо засмутити, якби не припущення, що представлені зображення були змодельовані з урахуванням конструктивних особливостей вказаного вище захисного чохла, і не базуються на конфігурації реального пристрою.

Все вказує на те, що ці ренедери виявляться дуже схожими на реальний вигляд смартфону. Як би там не було, а прем’єри мають відбутися ось-ось, і, в кінці кінців, покласти край затіяній Xiaomi грі у “вгадайку”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.