Прямокутний Mi Bluetooth Speaker Version 2: основні характеристики та фото

Друга версія коробочного динаміка від Xiaomi наразі підтримує Bluetooth 4.2. Спікер без проблем під’єднався до Mi 6 під час тестування та продемонстрував доволі непогані характеристики, як для колонки середнього класу. Процедура підключення динаміка доволі проста, звучання чітке, схоже на те, що відтворював його попередник першої версії. Багатогодинне безперервне програвання музики не виявило проблем у якості відтворюваного звуку та у роботі приладу.

Звук голосний та чіткий, проте спікеру не вистачає об’ємного звучання, яке зазвичай присутнє у домашніх кінотеатрах. Але ж такі системи входять, як правило, до сегменту пристроїв більш високого класу, відповідно і вартість мають значно вищу. Mi BT Speaker v.2 натомість має компактні габарити, приємний дизайн, і цілком відповідає своєму призначенню легкого мобільного транслятора. Завдяки цій компактності динамік легко переносити з одного приміщення до іншого, зручно брати з собою на природу та вільно насолоджуватись улюбленою музикою в якісному звучанні.

Процес зарядки триває приблизно півтори години. Заряду ж акумулятора вистачає на 10 годин безперервного використання. Джерело живлення підключається через слот micro USB, поряд з яким є також 3.5-міліметровий аудіо-роз’єм. Спотворень та переривань музики, яка відтворюється як через кабельне з’єднання, так і за допомогою Bluetooth сигналу, не спостерігається.

Для підключення спікера до зовнішнього джерела сигналу треба у цьому джерелі насамперед активувати Bluetooth, та включити режим пошуку Bluetooth-сигналу у динаміку, для чого натиснути та утримувати кнопку живлення, доки вона не почне мерехтіти червоним та синім вогниками. У меню пошуку на смартфоні, планшеті тощо знайти та підключити джерело XMFHZ02. Ось і все, з’єднання встановлено.

У Китаї цей динамік можна придбати за 129 юанів у Xiaomi Webstore.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.