Процесори Qualcomm попереду конкурентів у світі Android

Аналітична компанія DeviceAtlas оприлюднила цікаву статистику щодо використання процесорів у модільних пристроях, а також популярність смартфонів за іншими параметрами. 

Найпопулярнішим виробником процесорів серед пристроїв на ОС Андроїд залишається компанія Qualcomm. Є країни, де їх процесори домінують безсумнівно. Але у деяких країнах доволі гарні позиції утримує тайванські процесори MTK (Mediatek) та Samsung. І це не Корея і не Китай. 

Пристрої з процесорами виробництва Самсунг користуються попитом у центральній Європі (Франція, Німеччина), Росії та Канаді. Смартфони з процесорами MTK найбільш активно купують в Індії та Південнівй Африці. але і в цих країнах Qualcomm попереду. 

Ось зведена діаграма від DeviceAtlas.

смартфони, процесори Qualcomm, Samsung, MTK

А ось ще цікаве доповнення до цього дослідження. Ми бачимо, що на ринок вже активно виходять моделі смартфонів з 8 ГБ оперативноїх пам'яті. Але, на диво, дуже багато людей в світі ще користуються моделями з 500 МБ ОЗП. 

Звичайно, це мешканці бідних країн. Ось яка ситуація з оперативною пам'яттю у пристроях на Андроїді.

смартфони, процесори Qualcomm, Samsung, MTK

Також привертає увагу ситуація з кількістю SIM-карток. Найбільша кількість користувачів смартфонів з двома SIM-картками виявилася в Індії, найменша у США. Тут теж відіграє роль заможність населення. Ті, кому дорого купувати декілька телефонів, користуються двома, або трьома SIM-картками в одному пристрої. Навчені політикою Епл американці сприймають смартфон, як пристрій виключно з однією SIM-карткою.

Смартфони Xiaomi знаходяться у трендовому проміжку і задовольняють попиту усіх прошарків населення, тому їх можна вважати універсальними і підтверджує успіх їх продажів. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.